zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

BEROUN

Slapská 130

tel: 777 758 755

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Rita

Rita   je  vysoce kvalifikovaná thajská masérka , také patří mezi naše skvělé masérky a můžete od ní očekávat  vždy jen výbornou a poctivou masáž, která vám odpomůže od bolestivých stavů a dokáže vám navodit slunečnou náladu i ve dnech deštivých. Rita  má bohaté zkušenosti z  rehabilitačního centra v Bangkoku, kde úspěšně léčila  lidi po úrazech.

V našem salonu stejně jako v thajských , kde pracovala, ji vyhledává mnoho klientů pro její jedinečnou techniku masáže. 

 

foto

Somyong

Somyong, naše slunce, je statná a velmi energická a vždy dobře naladěná maserka. Má neomezenou zásobu pozitivní energie, kterou vás zahrne při masáži. 

Somyong je jedinečná a velmi  kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Své znalosti a umění získávala od dětství a v Thajsku provozovala svůj masážní salon a měla velkou klientelu, kterou uspěšně léčila. Pracovala v thajském léčebném sanatoriu v Bangkoku jako fyzioterapeut, spolupracovala s lékaři a vždy dokázala najít u nemocných příčinu bolesti a ví jak ji odstranit ulevit jim od ní.

Obrovské nadání a znalosti z Jun učinily velmi jedinečnou a vyhledávanou masérku již v Thajsku. Nyní i v Berouně úspěšně léčí migrény, bolesti zad, klubů, bolesti ramen a nervové uskřinutí. Má již velkou klientelu z širokého okolí, proto, prosím,rezervujte svůj termín u ní včas.

 

 

foto

Somlim

Somlim je naše výborná maserka, která má svoji klientelu v salonech v Rudné u Prahy i Kladně, proto dojíždí každou středu a čtvrtek i do našeho salonu Montra v Kladně.

Praxe a zkušenosti mají hluboké kořeny v její rodinné výchově. Somlim získávala potřebné informace a praxi v masírování a znalosti těla již od raného věku. V mládí odešla ze severního Thajska pracovat  a studovat do Bangkoku do "CENTRA TRADIČNÍHO LÉČENÍ A PÉČE O ZDRAVÍ", kde se stala vyhledávanou masérkou. Letos přijela pracovat s kamarádkou Hot do našich salonů, za což jsme rádi. Prosím, rezervujte svůj termín u ní jak v salonu v Rudné, tak v Kladně, s předstihem, je velmi oblíbená pro svoji silnou a poctivou masáž.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2021 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena