zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

BEROUN

Slapská 130

tel: 777 758 755

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Somyong

Somyong, naše slunce, je statná a velmi energická a vždy dobře naladěná maserka. Má neomezenou zásobu pozitivní energie, kterou vás zahrne při masáži. 

Somyong je jedinečná a velmi  kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Své znalosti a umění získávala od dětství a v Thajsku provozovala svůj masážní salon a měla velkou klientelu, kterou uspěšně léčila. Pracovala v thajském léčebném sanatoriu v Bangkoku jako fyzioterapeut, spolupracovala s lékaři a vždy dokázala najít u nemocných příčinu bolesti a ví jak ji odstranit ulevit jim od ní.

Obrovské nadání a znalosti z Jun učinily velmi jedinečnou a vyhledávanou masérku již v Thajsku. Nyní i v Berouně úspěšně léčí migrény, bolesti zad, klubů, bolesti ramen a nervové uskřinutí. Má již velkou klientelu z širokého okolí, proto, prosím,rezervujte svůj termín u ní včas.

 

 

foto

Keo

Keo je velice drobounká a může se Vám zdát, že nebude mít páru. Opak je však pravdou. Keo se sice nezdá, avšak má pořádnou sílu. Keo je takové sluníčko, které Vás nabije energií. Má výtečnou techniku, kterou si teď můžete vyzkoušet i vy. Keo je však i po tak krátké době u nás velice vyhledávaná, proto prosíme o objednání včas. 

foto

Nejen

Nejen je velmi kvalifikovaná masérka. V našem salónu, stejně jako v thajských, kde pracovala, ji vyhledává mnoho klientů pro její jedinečnou techniku masáže. Po masáži budete odcházet uvolnění, odpočatí a s úsměvem.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2023 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena