zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

BEROUN

Slapská 130

tel: 777 758 755

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Rita

Rita   je  vysoce kvalifikovaná thajská masérka , také patří mezi naše skvělé masérky a můžete od ní očekávat  vždy jen výbornou a poctivou masáž, která vám odpomůže od bolestivých stavů a dokáže vám navodit slunečnou náladu i ve dnech deštivých. Rita  má bohaté zkušenosti z  rehabilitačního centra v Bangkoku, kde úspěšně léčila  lidi po úrazech.

V našem salonu stejně jako v thajských , kde pracovala, ji vyhledává mnoho klientů pro její jedinečnou techniku masáže. 

 

foto

Somyong

Somyong, naše slunce, je statná a velmi energická a vždy dobře naladěná maserka. Má neomezenou zásobu pozitivní energie, kterou vás zahrne při masáži. 

Somyong je jedinečná a velmi  kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Své znalosti a umění získávala od dětství a v Thajsku provozovala svůj masážní salon a měla velkou klientelu, kterou uspěšně léčila. Pracovala v thajském léčebném sanatoriu v Bangkoku jako fyzioterapeut, spolupracovala s lékaři a vždy dokázala najít u nemocných příčinu bolesti a ví jak ji odstranit ulevit jim od ní.

Obrovské nadání a znalosti z Jun učinily velmi jedinečnou a vyhledávanou masérku již v Thajsku. Nyní i v Berouně úspěšně léčí migrény, bolesti zad, klubů, bolesti ramen a nervové uskřinutí. Má již velkou klientelu z širokého okolí, proto, prosím,rezervujte svůj termín u ní včas.

 

 

foto

Keo

Keo je velice drobounká a může se Vám zdát, že nebude mít páru. Opak je však pravdou. Keo se sice nezdá, avšak má pořádnou sílu. Keo je takové sluníčko, které Vás nabije energií. Má výtečnou techniku, kterou si teď můžete vyzkoušet i vy. Keo je však i po tak krátké době u nás velice vyhledávaná, proto prosíme o objednání včas. 

foto

Joy

Naši usměvavou Joy jste velmi vyhledávali na pobočce v Mladé Boleslavi a nyní  si můžete užívat  její masáže na pobočce v Berouně.

Je velmi žádaná, pro její velmi dobrou a silnou techniku. A pohodu, která z ní přímo sálá. Určitě rezervujte termín masáže včas.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena