zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

BEROUN

Slapská 130

tel: 777 758 755

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Naná

Naná  je  vysoce kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Pracovala v Bangkoku i v jiných asijských státech jako rehabilitační therapeutka, kde léčila thajskou masáží bolesti zad a migreny . Velmi dobře umí odblokovat. Také má dlouhou praxi z kosmetického studia a užijete si její kouzelné kosmetické ošetření s masáží či masáž proti celulitidě.

Je velmi oblíbebou masérkou, jelikož je velmi empatická a absolutně se dokáže vždy vcítit a pracovat s vaši energií.

V našem salonu stejně jako v thajských , kde pracovala, ji vyhledává mnoho klientů pro její jedinečnou techniku masáže. 

 

foto

Somyong

Somyong, naše slunce, je statná a velmi energická a vždy dobře naladěná maserka. Má neomezenou zásobu pozitivní energie, kterou vás zahrne při masáži. 

Somyong je jedinečná a velmi  kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Své znalosti a umění získávala od dětství a v Thajsku provozovala svůj masážní salon a měla velkou klientelu, kterou uspěšně léčila. Pracovala v thajském léčebném sanatoriu v Bangkoku jako fyzioterapeut, spolupracovala s lékaři a vždy dokázala najít u nemocných příčinu bolesti a ví jak ji odstranit ulevit jim od ní.

Obrovské nadání a znalosti z Jun učinily velmi jedinečnou a vyhledávanou masérku již v Thajsku. Nyní i v Berouně úspěšně léčí migrény, bolesti zad, klubů, bolesti ramen a nervové uskřinutí. Má již velkou klientelu z širokého okolí, proto, prosím,rezervujte svůj termín u ní včas.

 

 

foto

Somlim

Somlim je naše výborná maserka, která má svoji klientelu v salonech v Rudné u Prahy i Kladně, proto dojíždí každou středu a čtvrtek i do našeho salonu Montra v Kladně.

Praxe a zkušenosti mají hluboké kořeny v její rodinné výchově. Somlim získávala potřebné informace a praxi v masírování a znalosti těla již od raného věku. V mládí odešla ze severního Thajska pracovat  a studovat do Bangkoku do "CENTRA TRADIČNÍHO LÉČENÍ A PÉČE O ZDRAVÍ", kde se stala vyhledávanou masérkou. Letos přijela pracovat s kamarádkou Hot do našich salonů, za což jsme rádi. Prosím, rezervujte svůj termín u ní jak v salonu v Rudné, tak v Kladně, s předstihem, je velmi oblíbená pro svoji silnou a poctivou masáž.

foto

Tya

Tya 

má v sobě  obrovské množství  pozitivní energie a stále se usmívá .Miluje masáže a umí mnoho technik ze Spa procedur a pracovala i ve špičkovém thajském Spa. Má zájem nalézt problem či bolest, která Vás obtěžuje, ale zároveň při masáži vždy vytváří kompletní podmínky pro Váši absolutní psychickou pohodu. Již po pár dnech se stala naší nejvíce vyhledávanou osobní masérkou. Tya umí nalézt i zapeklité bolístky vašeho těla, ale i pomoci Vaši duši k harmonii.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2018 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena