zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

MLADÁ BOLESLAV

Jaselská 148/7

tel: 608 658 770

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Fon

Fon přiletěla společně s Bally teprve nedávno. To však neznamená, že nemá dostatet zkušeností. V Thajsku má za sebou dlouholetou praxi v rehabilitačních centrech. Fon je velice usměvavá a zná ty pravé triky. Fon provádí spíš středně silné masáže. Takový zlatý střed. Nenechte se však ošálit, když si zažádáte o silnější masáž, také nebudete zklamáni. Pokud hledáte relax na duši i na těle, rozhodně se objednejte právě k Fon. 

foto

Bally

Bally k nám přiletěla sice nedávno. Ale i tak už je velice žádaná. Nejen pro pohodu, ktrá z ní vyzařuje, ale i pro svoji techniku. Bally ač se nezdá, má opravdu sílu. Nemusíte se tedy bát, že by Vám neprovedla pořádnou, poctivou masáž. Bally je moc milá a příjemná a trávit s ní čas je radost. Bally má svou vytříbenou techniku, kterou se naučila v Thajsku, kde nasbírala mnoho zkušeností. Pokud máte rádi silnější masáže a hledáte kromě relaxu i to pravé uvolnění, rozhodně neváhejte a poptejte se právě na ni. 

 

foto

Noi

Noi je naše nová maserka, která vypadá velmi mladě, ale je už babičkou . Díky svému pozitivnímu myšlení a znalosti umění masáže je až neuvěřitelné, jak umí  téměř zastavit proces stárnutí . Využívá navíc k umění thajské masáže i ajurvédy a tak komplexně uleví tělu i mysli. Provádí velmi poctivé masáže zaměřené na odblokování a rozproudění energie pro dobrou funkci vnitřních orgánů. Má zázračné ruce!

foto

Ajlín

Ajlín patří  mezi naše nejlepší masérky. Vždy vám provede velmi poctivou a  silnou masáž , přesně nalezne, kde v těle máte problém . Díky své dlouhé praxi a neustálém vzdělávání se v oboru  velice dobře pomůže při chronických bolestech , migreně . Připravte se na velmi silnou masáž , zdravotního rázu, provedenou do hloubky.

Pracovala v rehabilitačním ústavu v Bangkoku, kde metodou tradiční thajské masáže léčila i chronické bolesti zad a hlavy a pacienty po úrazech, kde se vypracovala až na pozici, kdy školila ostatní maserky.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2023 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena