zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

MLADÁ BOLESLAV

Jaselská 148/7

tel: 608 658 770

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Fon

Fon přiletěla společně s Bally teprve nedávno. To však neznamená, že nemá dostatet zkušeností. V Thajsku má za sebou dlouholetou praxi v rehabilitačních centrech. Fon je velice usměvavá a zná ty pravé triky. Fon provádí spíš středně silné masáže. Takový zlatý střed. Nenechte se však ošálit, když si zažádáte o silnější masáž, také nebudete zklamáni. Pokud hledáte relax na duši i na těle, rozhodně se objednejte právě k Fon. 

foto

Bally

Bally k nám přiletěla sice nedávno. Ale i tak už je velice žádaná. Nejen pro pohodu, ktrá z ní vyzařuje, ale i pro svoji techniku. Bally ač se nezdá, má opravdu sílu. Nemusíte se tedy bát, že by Vám neprovedla pořádnou, poctivou masáž. Bally je moc milá a příjemná a trávit s ní čas je radost. Bally má svou vytříbenou techniku, kterou se naučila v Thajsku, kde nasbírala mnoho zkušeností. Pokud máte rádi silnější masáže a hledáte kromě relaxu i to pravé uvolnění, rozhodně neváhejte a poptejte se právě na ni. 

 

foto

Noi

Noi je naše nová maserka, která vypadá velmi mladě, ale je už babičkou . Díky svému pozitivnímu myšlení a znalosti umění masáže je až neuvěřitelné, jak umí  téměř zastavit proces stárnutí . Využívá navíc k umění thajské masáže i ajurvédy a tak komplexně uleví tělu i mysli. Provádí velmi poctivé masáže zaměřené na odblokování a rozproudění energie pro dobrou funkci vnitřních orgánů. Má zázračné ruce!

foto

Kan

Přibyla nám další posila, masérka Kan. Kan je velmi sympatická a vyrovnaná žena. Má dlouholeté zkušenosti, vyzařuje z ní klid, který předá na Vás. Má svojí brilantní techniku a nenechá Vás na pochybách. Po její masáži se budete cítit jak znovuzrozeni.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena