zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

MLADÁ BOLESLAV

Jaselská 148/7

tel: 608 658 770

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Lin

Lin je starší ,velmi drobná maserka  a umí pracovat s energií ,má mnohaleté zkušenosti z rehabilitačního ústavu ze severního Thajska. Její znalosti, zejména v léčbě a odblokování zad , umí neuvěřitelně aplikovat v našem evropském prostředí.

Na severu Thajska  Lin spolupracovala v ústavu, kde léčili bolesti pohybového aparatu.

Zde měla velkou klientelu a byla vyhledávanou terapeutkou.

Již i zde v naší republice má mnoho klientů. kteří ji právě pro její léčebnou energii vyhledávají .

Její trpělivost při rozmasírování bolestivých míst a  jemnost je velmi ceněná i při liftingových masážích obličeje a thajské kosmetice.

 

 

 

 

foto

Joy

Joy patří  mezi naše nejmladší a zároveň nejhezčí masérku. Vždy vám provede velmi poctivou  masáž , se svým typickým širokým úsměvem a předá i vám pozitivní energii, které má plno. Vynikající je v provádění olejových a liftingových masáží . Pracuje navíc velmi dobře s energiemi, aby vám dala všechny tři ,důležité pro harmonii těla i mysli, do souladu. Práce s energií je i jejím velkým koníčkem a i v mladém věku je velmi úspěšná.

 

foto

Tya

Tya 

má v sobě  obrovské množství  pozitivní energie a stále se usmívá .Miluje masáže a umí mnoho technik ze Spa procedur a pracovala i ve špičkovém thajském Spa. Má zájem nalézt problem či bolest, která Vás obtěžuje, ale zároveň při masáži vždy vytváří kompletní podmínky pro Váši absolutní psychickou pohodu. Již po pár dnech se stala naší nejvíce vyhledávanou osobní masérkou. Tya umí nalézt i zapeklité bolístky vašeho těla, ale i pomoci Vaši duši k harmonii.

foto

Noi

Noi je naše nová maserka, která vypadaá velmi mladě a je už babičkou . Díky svému pozitivnímu myšlení a znalosti umění masáže je až neuvěřitelné, jak umí  téměř zastavit proces stárnutí . Využívá navíc k umění thajské masáže i ajurvédy a tak komplexně uleví tělu i mysli. Provádí velmi poctivé masáže zaměřené na odblokování a rozproudění energie prom dobrou funkci vnitřních orgánů. Má zázračné ruce!

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2020 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena