zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

MLADÁ BOLESLAV

Jaselská 148/7

tel: 608 658 770

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Lin

Lin je starší ,velmi drobná masérka, která umí pracovat s energií a má mnohaleté zkušenosti z rehabilitačního ústavu ze severního Thajska. Její znalosti, zejména v léčbě a odblokování zad , umí neuvěřitelně aplikovat v našem evropském prostředí.

Na severu Thajska  Lin spolupracovala v ústavu, kde léčili bolesti pohybového aparatu.

Zde měla velkou klientelu a byla vyhledávanou terapeutkou.

Již i zde v naší republice má mnoho klientů. kteří ji právě pro její léčebnou energii vyhledávají .

Její trpělivost při rozmasírování bolestivých míst a  jemnost je velmi ceněná i při liftingových masážích obličeje a thajské kosmetice.

 

 

 

 

foto

Keo

Keo patří  mezi naše nové maserky a zároveň velmi zkušenou masérkou. Vždy vám provede velmi poctivou  masáž a svým typickým úsměvem předá i vám pozitivní energii, které má plno.  Keo je velmi milá a soustředěná na tělo a vše co je s masáží spojené. Pracuje navíc velmi dobře s energiemi, aby vám dala všechny tři čakry důležité pro harmonii těla i mysli, do souladu. Její masáž je silná a zároveň pro duši povzbuzující. Miluje přírodu a co nejvíce chodí čerpat energii z ní.

 

foto

Noi

Noi je naše nová maserka, která vypadá velmi mladě, ale je už babičkou . Díky svému pozitivnímu myšlení a znalosti umění masáže je až neuvěřitelné, jak umí  téměř zastavit proces stárnutí . Využívá navíc k umění thajské masáže i ajurvédy a tak komplexně uleví tělu i mysli. Provádí velmi poctivé masáže zaměřené na odblokování a rozproudění energie pro dobrou funkci vnitřních orgánů. Má zázračné ruce!

foto

Sá vás svojí brilantní masérskou technikou nenechá na pochybách, že jde o profesionální terapeutku a že její dovednosti dokáží zregenerovat a uvolnit vaše unavené tělo. Sá má velkou praxi, navíc umí výborně anglicky a doporučí, jakou masáž a jaké cvičení ulevi vašim bolestem. Neváhejte se domluvit v recepci a žádejte radu od zkušené Sá.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2021 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena