zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

MLADÁ BOLESLAV

Jaselská 148/7

tel: 608 658 770

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Lin

Lin je starší ,velmi drobná maserka  a umí pracovat s energií ,má mnohaleté zkušenosti z rehabilitačního ústavu ze severního Thajska. Její znalosti, zejména v léčbě a odblokování zad , umí neuvěřitelně aplikovat v našem evropském prostředí.

Na severu Thajska  Lin spolupracovala v ústavu, kde léčili bolesti pohybového aparatu.

Zde měla velkou klientelu a byla vyhledávanou terapeutkou.

Již i zde v naší republice má mnoho klientů. kteří ji právě pro její léčebnou energii vyhledávají .

Její trpělivost při rozmasírování bolestivých míst a  jemnost je velmi ceněná i při liftingových masážích obličeje a thajské kosmetice.

 

 

 

 

foto

Ann

An patří  mezi naše skvělé masérky. Vždy vám provede velmi poctivou silnou masáž a dobře umí odblokovat. Tím vás zbavit bolestí i nahromaděného stresu. Umí , díky své dlouhé praxi a meditačním schopnostem, velice dobře pomoci při stresu a chronických bolestech zad, páteře a kloub

Pracovala v rehabilitačním ústavu v Bangkoku, kde metodou tradiční thajské masáže léčila i chronické bolesti zad a hlavy a pacienty po úrazech. 

foto

Tya

Tya 

má v sobě  obrovské množství  pozitivní energie a stále se usmívá .Miluje masáže a umí mnoho technik ze Spa procedur a pracovala i ve špičkovém thajském Spa. Má zájem nalézt problem či bolest, která Vás obtěžuje, ale zároveň při masáži vždy vytváří kompletní podmínky pro Váši absolutní psychickou pohodu. Již po pár dnech se stala naší nejvíce vyhledávanou osobní masérkou. Tya umí nalézt i zapeklité bolístky vašeho těla, ale i pomoci Vaši duši k harmonii.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2019 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena