zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

PRAHA

Černická 2
(vchod z Černokostelecké)

tel: 725 808 909

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

ceník a druhy masáží

THAJSKÁ SKOŘICOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Skořicová silice  použitá při této thajské detoxikační masáži způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév, a tím odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice, a tím urychlíme odbourávání tuků. Aroma působí velmi pozitivně na unavenou mysl

60 min - 790 Kč

90 min - 1090 Kč

120 min - 1390 Kč

THAJSKÁ MASÁŽ LEVANDULOVÝM OLEJEM

Relaxační levandulová masáž je vhodná nejen pro milovníky levandule, ale působí velmi pozitivně i při psychických a citových problémech, stresu, depresích a nespavosti.

Je velmi účinná i při kožních problémech. Přináší úlevu při bolesti hlavy či bolestivé menstruaci a uvolňuje svalové napětí.

Relaxační levandulová masáž je obzvláště vhodná pro relaxaci po náročném dni a před spaním, abyste mohli náročný den nechat za sebou.

60 min - 790 Kč

90 min - 1090 Kč

120 min - 1390 Kč

DETOXIKAČNÍ RITUÁL S PEELINGEM ( pouze pobočka Praha)

Dopřejte si rituál, který trvá 120 nebo dokonce 180 min a rozmazlujte své tělo, ale délkou dopřejte relaxaci i duši.

Rituál začne peelingem celého těla krystaly cukru s citronovou trávou, následuje sprcha a hodinová  thajská uvolňující masáž biokokosovým olejem pro výživu spodní vrstvy kůže a hydratace pokožky celého těla.

Věděli jste, že biokokosový olej má stejné složení jako náš podkožní tuk a proto dobře proniká do hloubky a vy tělu dodáváte přírodu a ne chemii?

Tuto proceduru je možné absolvovat pouze na pobočce v Praze

120 min - 1580 Kč

180 min - 2280 Kč

PÁROVÁ MASÁŽ

Nově si nyní můžete užívat až 120min jedinečné společné zážitky u provoněné relaxační masáže ve dvou...

Párová Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s biokokosovou olejovou masáží, která skvěle regeneruje a hydratuje pokožku! Kokosová masáž je unikátní procedura, která velice pozitivně působí proti únavě, zklidňuje psychiku, navozuje příjemné uvolnění organismu a odbourává stres. Budete se cítit jako znovuzrození. Bio kokosový olej je úžasný dar přírody. S  pokožkou dokáže doslova zázraky! Nejen, že se dobře vstřebává a je vhodný pro jakýkoliv typ pokožky, hydratuje do hloubky a léčí.

60min - 1580Kč

90min 2180Kč

120min 2780Kč

OFFICE MASÁŽ PRO UVOLNĚNÍ KRKU, ŠÍJE A RUKOU

Vhodná kdykoliv během dne či ráno

 

Office masáží se rozumí akutní  masážní procedura uprostřed dne, která má za cíl zbavit napětí a tlaku. Tato masáž se zaměřuje na šíji, krk a ruce pro uvolnění karpálů.

Vychází z tradiční thajské masáže. Masérka působí různými způsoby masírování a dochází tak k uvolnění napětí , zmírnění  stresu a průchodnosti energie do konečků prstů. Masíruje se krk, šíje, ramena a  ruce.  Tato masáž probíhá v oblečení, lze  při ní sedět i ležet. K této thajské masáži stačí půlhodina, během níž dojde k příjemnému uvolnění. Můžete si ale i dopřát masáž hodinovou spojením dvou voucherů.

Objednejte se v našem profesionálním salonu Montra thajské masáže a  oddejte se do zkušených rukou našich masérek, které Vám uleví od bolesti a napětí šíje a rukou

30 min 449Kč

45 min 650Kč 60 min 890Kč

Prohřívací thajská masáž těla a chodidel pro odbourání stresu a napětí horkým olejem z citronové trávy

 

Celotělová masáž horkým olejem z citronové trávy včetně masáže chodidel jako bonus.

Pro celkovou harmonii těla, lymfatického systému i vnitřních orgánů.

doporučujeme v délce alespoň 90 min

 

Silice citronely se používá v přírodní medicíně již více než 3000 let. Aroma citronové trávy osvěžuje při stresu a napětí. Působí proti únavě a zvyšuje schopnost koncentrovat se. Omezuje nadměrné pocení. Citronová tráva má značné zvláčňující účinky, a proto se ve východní medicíně využívá k omlazujícím procedurám. Olej má velice příjemné aroma.

 

 

30 min 599 Kč ( pouze záda )

60 min 1099 Kč

90 min 1499 Kč 120 min 1899 Kč

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Starověké umění, jehož základem je pročištění energetických drah, procházejících tělem, pomocí tlakových a tahových cviků. Je to vynikající prevence před nemocemi. Díky ní dosáhnete psychické pohody. Doporučujeme volný oděv, který Vám rádi zapůjčíme. Doporučená délka masáže 90 min.

60 min - 690 Kč

90 min - 990 Kč

120 min - 1 290 Kč 150 min - 1 590 Kč

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Orientální aromaterapie, při níž se vmasírovává olej do svalů celého těla, prospívá pleti a podporuje činnost lymfatického systému, který odvádí škodliviny z těla.
Pravidelná masáž posiluje svaly, redukuje otoky, zbavuje odumřelých částí kůže a navrací mladistvý vzhled.

60 min - 690 Kč

90 min - 990 Kč

120 min - 1 290 Kč (dítě 30 min - 390 Kč)

THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech spojená s masáží svalů lýtek, vmasírování oleje do chodidel a uvolnění jednotlivých prstů. Thajská masáž nohou má uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku.

30 min - 390 Kč

45 min - 490 Kč

60 min - 690 Kč 90 min - 990 Kč

THAJSKÁ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Zaměřeno na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast.
Pravidelná masáž odbourává i chronické bolesti zad. Thajská masáž zad účinně působí proti negativním účinkům stresu.

30 min - 390 Kč 45 min - 490 Kč

60 min - 690 Kč

90 min - 990 Kč 120 min - 1 290 Kč

PĚSTÍCÍ MASÁŽ BIO KOKOSOVÝM OLEJEM S PŘÍRODNÍMI EXTRAKTY DLE VÝBĚRU

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce pěstící kůru pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty. Výběr: Čokoláda, pomeranč a caffe latte. Povzbudí a zregenerují unavenou pleť i mysl. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysycháním. Tyto luxusní oleje hydratují sluncem či mrazem namáhanou pokožku. Během masáže terapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť se může regenerovat.

 

60 min - 890 Kč

90 min - 1 290 Kč

120 min - 1 590 Kč

VITALITY MASÁŽ BIO KOKOSOVÝM OLEJEM

Spojení akupresury a BIO panenského kokosového oleje, který patří mezi nejlepší masážní oleje v relaxační masáž celého těla. Složení tohoto oleje je stejné jako u podkožního tuku, proto jej pokožka ochotně přijímá. Má zvláštní schopnost ji regenerovat. Pleť sametově zjemní a bude připravena na léto k získání rovnoměrného opálení.

60 min - 790 Kč

90 min - 1 090Kč

120 min - 1 390 Kč

THAJSKÁ MANUÁLNÍ ANTI CELLULITE MASÁŽ

Pomocí manuální thajské anti cellulite masáže a  skořicového oleje docílíte nejlepšího výsledku. Oleje obsahují přírodní látky, které zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Ve spojení s masáží pomáhá odbourat podkožní tuk a tím zmenšit objem. Masérka se přizpůsobí Vašemu tělu, masáž neprobíhá strojově. Oleje zahřívají a tím prokrvují pokožku. Spolu se speciální masáží dochází k odbourávání celulitidy ve velmi krátké době. Vhodné jako série opakovaných procedur.
Doporučujeme po dobu procedur zvýšit příjem tekutin (voda, bylinné čaje) PŘI ZAKOUPENÍ CELÉ SERIE PROCEDUR (10ks) , DALŠÍ PROCEDURA ZDARMA. Doporučeno 10 intervalů po 90 min.

60min - 890 Kč

90min - 1 290 Kč

120 min - 1 590Kč

KRÁLOVSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ

Luxusní dvojkombinace nejpopulárnějších thajských masáží. Nejprve klasická thajská masáž a poté úžasná bylinná masáž. Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na akupresurní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění.

Je důležité se minimálně 4 hodiny po masáži nesprchovat!

60 min - 990 Kč

90 min - 1 390 Kč

120 min - 1 790 Kč

HOT STONE - MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém Vašem těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Pro zvýšení efektu používáme exotický aromatický olej, který umocní Vaše uvolnění a relaxaci. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání. Lávové kameny se nahřejí ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Jednotlivé partie těla jsou nejdříve masírovány lávovými kameny. Tímto opravdu příjemným způsobem postupně uvolníme svalstvo a pak ještě důkladně promasírujeme bez kamenů. Zvýší se tak účinek oproti klasické masáži. Nakonec je provedena celková harmonizace těla.

60 min - 990 Kč ( pouze záda)

90 min - 1 390 Kč

120 min - 1 790 Kč

ALOE VERA THAJSKÁ MASÁŽ (96 %GEL)

Aloe vera je vynikající pro pleť suchou, citlivou nebo zatíženou sluncem. 96% aloe vera gel s přírodním olejem Vaší pleť zvláční a ozdraví.
ALOE VERA - přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže, urychluje cyklus tvorby buněk a odstraňuje zrohovatělé buňky, tlumí záněty. Nechte svoji pokožku hýčkat...

60 min - 790 Kč

90 min - 1 090 Kč

120 min - 1 390 Kč

KONOPNÁ CELOTĚLOVÁ MASÁŽ EUFORIA

Připravili jsme pro vás relaxační celotělovou olejovou masáž s použitím konopného oleje v biokvalitě, který má výborné regenerační, zvláčňující a protizánětlivé účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale právě i zdravá a vláčná pokožka. Léčebný dotek konopného oleje je kombinován s prvky aroma a relaxační masáže, založené na stimulaci neurolymfatických bodů a protažení ztuhlého svalstva Vám přinese zaslouženou úlevu. Terapeutka se zaměří nejprve na uvolnění dolních končetin, zádových svalů a páteře a poté provede masáž horních končetin. Procedura je zakončena velmi relaxační a stres uvolňující masáží hlavy i obličeje. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti a navození pocitu znovuzrození. Buďte svěží a plní vitality! Vhodné též na léčbu suché, ekzematické a lupénkou postižené pokožky.

60 min - 990 Kč

90 min - 1 390 Kč

120 min - 1 790 Kč

THAJSKÁ MASÁŽ HORKÝM OLEJEM

Spojení dvou nádherných masáží - 60 min olejové masáže celého těla nahřátým olejem, který vaše tělo prohřeje a masérka uvolní ztuhlé svaly a vám dodá pocit tepla v zimním období, jako byste leželi na prohřáté  pláži ve slunném Thajsku...a doporučujeme doplnit z naší nabídky obličejovou masáží bio obličejovým olejíčkem Saloos.

60 min - 890 Kč

90 min - 1 290 Kč

120 min 1 590 Kč

TĚHOTENSKÁ BIOKOKOSOVÁ MASÁŽ

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce napínající se při těhotenství pěstící kůru pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty.  Možno i doplnit výběr: Čokoláda, pomeranč a  caffe latte. Proniká do hloubky a působí proti vzniku strijí. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysycháním.  Během masáže terapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť bude vyživená a zamezí se jejímu praskání. Masáž je uzpůsobena stadiu těhotenství, který nahlašte již při objednání i před samotnou masáží.

 

60 min - 1 090 Kč

90 min - 1 490Kč

120 min - 1 890 Kč

LUXUSNÍ MASÁŽ OLEJEM Z GRANÁTOVÉHO JABLKA

Luxusní péče pro pokožku v zimních dnech..

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité aby byla při masáži uklidněná i naše mysl a pokožka, hýčkána tím nejluxusnějším olejem s výzažky z granátového jablka. Masáž je léčebná metoda, při níž mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.

Olej s výtažky z granátového jablka pokožku vyživuje do hloubky a zásobuje vitamíny a hydratuje na dlouhou dobu.

60 min - 990 Kč

90 min - 1 390 Kč

120 min - 1790 Kč

OBLIČEJOVÁ OMLAZUJÍCÍ MASÁŽ - FACE ANTI AGE

Půlhodinovou liftingovou  masáž obličeje  provádí masérka po očištění plati bio regeneračním obličejovým olejem , který výtažky z rostlin s vyhlazujícím účinkem. Po masáži  ještě vmasíruje výživnou kapsli, která internzivně vyživý pleť vzácným šípkovým olejem. Díky ruční  masáži se olej absorbuje do spodní vrstvy kůže a navrací Vám mladistvý a odpočatý vzhled. Masáž je vhodným doplňkem k hodinové masáži při komplexní péči o tělo. Již po první masáži je okem viditelný výsledek vypnuté pleti. Při pravidelné masáži obličeje mizí jemné vrásky a hluboké se velmi zmírní.

 

30 min - 450 Kč

45 min - 590 Kč

THAJSKÁ OMLAZUJÍCÍ KOSMETIKA OBLIČEJE

Omlazující péče o pleť v pěti krocích:

Čištění pleti jemnou masáží a mlékem s bylinkami
Peeling pro odstranění odumřelých buněk a rozjasnění pleti
Liftingová masáž, při které stimuluje masérka akupresurní body
Nanesení omlazující masky s vyhlazujícím efektem
Vmasírování kapsle s vyhlazujícím efektem

60 min - 790 Kč

70 min - 850 Kč včetně dekoltu

90 min - 1 090 Kč

SKOŘICOVÁ AROMA TEPLÁ MASÁŽ

Zažijte skořicové prohřátí v zimních dnech...

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité, aby byla při masáži uklidněná i naše mysl. Esenciální skořicový olej vám pomůže s uvolněním
a svojí vůní masáž zpříjemní. Masáž je léčebná metoda, při níž  mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.
Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.
Skořicový oleje má antiseptické a čistící účinky, působí jako afrodiziakum. Pomáhá při nachlazení, nadýmání a silně prokrvuje pokožku a napomáhá činnosti lymfatického systému, který odbourává tuky a s nimi spojenou celulitidu.
Celotělová masáž nahřátým skořicovým olejem spojená s aromaterapií. Vhodná v zimním období.

60 min - 890 Kč

90 min - 1290 Kč

120 min - 1 590 Kč

THAJSKÁ MASÁŽ PROTI BOLESTEM HLAVY A MIGRÉNĚ

Masáž k odstranění a prevenci bolestí hlavy a migrény, při které jemnými hmaty masérka uvolňuje šíjové a mimické svalstvo, využívá akupresurní body.
Již po první masáži není migrena intenzivní. Nejvhodnější je masáž jako prevence.

30 min - 390 kč 45 min - 490 Kč

60 min - 690 Kč

90 min - 990 Kč

MASÁŽ ČTYŘ RUKOU

Masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres. Thajská olejová masáž je prováděna originálním biokokosovým  olejem .Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku. Doporučujeme masáž v délce 2 hodin.

 

60 min - 1 790 Kč

90 min - 2 490Kč

120 min - 2 990 Kč

DALŠÍ MASÁŽE DLE VAŠICH INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB A PŘÁNÍ

Další masáže dle Vašich přání a potřeb ( těhotenská - vždy hlaste před masáží v recepci, masáže dětí, jednotlivých částí těla )
Délku masáže a intenzitu upravíme dle Vašich přání.

Těhotenské masáže

Masáže dětí, atd

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2021 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena