zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

THAJSKÁ ANTI CELLULITE MASÁŽ + balíček na domácí použití ZDARMA

křestní jméno: *

příjmení: *

ulice: *

číslo popisné: *

město: *

PSČ: *

e-mail: *

telefon: *

posledních

10

poukazů

cena

3590

Balíček 5x 60 min. thajské manuální masáže proti celulitidě. Součástí je kůra na domácí použití - skořicový olej a čaj lymfodren ZDARMA. 

Pomocí speciální celotělové manuální thajské anti cellulite masáže a skořicového oleje, dochází k odbourávání celulitidy. Skořicový olej prohřívá a prokrvuje pokožku, zlepšuje krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. 

Po dobu procedur doporučujeme zvýšit pohyb a příjem tekutin (voda, bylinné čaje), a přizpůsobit stravování (lehčí jídla a více zeleniny)

Vzhledem k obsazenosti, ale i pro lepší účinek masáže, doporučujeme objednat najednou všech 5 termínů. Ideálně 2-3 x v týdnu.

Cena balíčku - 3590,-  (5 x 60 min anti celullite masáže + kůra pro domácí použití ZDARMA, kterou obdržíte při první návštěvě.)

Poukaz platí 3 měsíce

                              

 

Jak to celé funguje?

Po vyplnění objednávkového formuláře (viz. výše) obdržíte e-mail s potvrzením Vaší objednávky a s detailními způsoby platby za Vaši objednávku.

Po přijetí Vaší platby obdržíte druhý e-mail, v němž naleznete potvrzení Vaší úhrady a především odkaz na zobrazení - stažení poukazu. Tento si vytiskněte a vezměte s sebou do kteréhokoli našeho salónu. Nemáte-li možnost si poukaz vytisknout, opište si alespoň kód poukazu.

Upozornění! Každý kód poukazu je zcela unikátní a elektronicky ověřovaný. Lze jej tedy použít pouze jednou.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena