zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

úvod

Od čtvrtka 3.12. máme otevřeno - pravidelná otevírací doba 

Dočasná otevírací doba pondělí 30.11 - středa 2.12.             10:00 - 17:00h  pro prodej kosmetiky,kosmetických balíčků,doplňků stravy a výdej dárkových poukazů.

Při zakoupení dárkového poukazu se doba platnosti počítá až od doby kdy bude otevřeno,nemusíte se bát,že se Vám délka platnosti zkrátí,proto neváhejte zakoupit Vánoční dárek u nás.

Přijdte si zakoupit originální dárek v podobě poukazu na masáž či dárkový balíček s kvalitní kosmetikou

Děkujeme Vám za Váš zájem a těšíme se na shledanou.


Jeho interier dokonale vybudoval Josef Považan a už atmosfera, kterou zde díky dokonalé souhře vytvořil, je samotným zážitkem.

Jste u nás správně, atˇpřicházíte pro radost, preventivně či jste ve stresu, unavení nebo Vás trápí bolesti zad. Přijďte k nám vyzkoušet terapii thajskou masáží... přijďte  k o u z e l n ě strávit svůj čas...

Jakýkoli druh thajské masáže je vždy velmi příjemným zážitkem s obzvlášť velkým vlivem na psychickou pohodu.
-----------------------------------------------------------------------

Co je thajská masáž?

Thajská masáž je tisíc let staré léčitelské umění původně provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Při tradiční thajské masáži je klient  oblečen - volný oděv u nás dostane a u ostatních druhů masáží, se svlékne do spodního prádla, nebo použije naše jednorázové.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách.

Thajské masáži se také říká “jóga pro líné”. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolestí.

Thajská olejová masáž je za použití oleje a je více relaxační, uvolníte se a masérka jemnými tahy a vypracovanou technikou vás zbaví bolestí.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2020 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena