zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

KLADNO

T.G.Masaryka 1211

tel: 777 758 769

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

úvod

Vážení zákazníci, z důvodu vládních nařízení, jsme pro vás na telefonu 777 758 769. Veškeré informace sdělíme v čase Po-Ne 10.00 - 17.00. Dárkové poukazy můžete objednávat on-line na našem webu www.montra.CZ  nebo

od 15.4. a dále každý čtvrtek od 10:00 - do 15:00h pro vás otevíráme výdejní okénko. Přijďte si osobně zakoupit dárkový poukaz či kosmetiku. Těšíme se na Vás:)

Děkujeme za přízeň a brzy naviděnou

 

Nově akceptujeme platby SODEXO- Flexi Pass CARD 

 

Vítáme Vás v salonu thajské masáže Montra. Montra znamená v thajštině kouzelný...


Jste ve stresu, unavení nebo Vás trápí bolesti zad? Přijďte k nám vyzkoušet terapii thajskou masáží... přijďte k o u z e l n ě strávit svůj čas...

Jakýkoli druh thajské masáže je vždy velmi příjemným zážitkem s obzvlášť velkým vlivem na psychickou stabilitu.                                       

Co je thajská masáž?

Thajská masáž je tisíc let staré léčitelské umění původně provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Při tradiční thajské masáži je klient oblečen - volný oděv u nás dostane a u ostatních druhů masáží, se svlékne do spodního prádla, nebo použije naše jednorázové.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách.

Thajské masáži se také říká “jóga pro líné”. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolestí.

Thajská olejová masáž je za použití oleje a je více relaxační, uvolníte se a masérka jemnými tahy a vypracovanou technikou vás zbaví bolestí.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2021 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena