zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

KLADNO

T.G.Masaryka 1211

tel: 777 758 769

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

úvod

Vážení zákazníci,

nabízíme možnost vystavení dokladu o úhradě masáže, kterou Vám může proplatit Vaše zdravotní pojišťovna. Zjistěte si více u Vaší zdravotní pojišťovny.

 

Platby za masáže přijímáme v salonu v HOTOVOSTI, a dále volnočasovými poukázkami a kartami Benefity, Benefit Plus, SODEXO Flexi Pass CARD, UP- Gallery beta, e-tikety Edenred. Bankovní platební karty NEPŘIJÍMÁME

 

Přijmeme milou kolegyni na pozici recepční

Přijmeme recepční na 2-3 dny v týdnu + sobota

Požadujeme znalost Aj, uživatelsky PC (e-mail, Word, Excel - základ ). Samostatnost, pečlivost, vstřícné a milé chování a vcítění se do potřeb klientů. 

Nabízíme čisté, klidné prostředí + bonusy navíc. Mzda 120 Kč/h čistého nástupní plat po zapracování. Po dohodě úvazku navýšení.

V případě vážného zájmu zašlete životopis s telef.kontaktem, či krátké info o sobě na email: buresova@montra.CZ  do předmětu uveďte ”recepční Kladno”

 *******************************************************

 

Vítáme Vás v salonu thajské masáže Montra. Montra znamená v thajštině kouzelný ...


Jste ve stresu, unavení nebo Vás trápí bolesti zad? Přijďte k nám vyzkoušet terapii thajskou masáží ... Přijďte kouzelná ě strávit svůj čas ...

Jakýkoli druh thajské masáže je vždy velmi příjemným zážitkem s obzvlášť velkým vlivem na psychickou stabilitu.                                       

Co je thajská masáž?

Thajská masáž je tisíc let staré léčitelské umění původně provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Při tradiční thajské masáži je klient oblečen - volný oděv u nás dostane a u ostatních druhů masáží, se svlékne do spodního prádla, nebo použije naše jednorázové.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách.

Thajské masáži se také říká “jóga pro líné”. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolestí.

Thajská olejová masáž je za použití oleje a je více relaxační, uvolníte se a masérka jemnými tahy a vypracovanou technikou vás zbaví bolestí.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2023 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena