zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

MLADÁ BOLESLAV

Jaselská 148/7

tel: 608 658 770

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

úvod

VELIKONOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Velký Pátek 7.4. bude OTEVŘENO!

Sobota 8.4. bude OTEVŘENO!

Velikonoční pondělí 10.4. budeme mít ZAVŘENO!

 

1.5. a 8.5. OTEVŘENO!

 

Vážení zákazníci,

nabízíme možnost vystavení dokladu o úhradě masáže, kterou Vám může proplatit Vaše zdravotní pojišťovna. Zjistěte si více u Vaší zdravotní pojišťovny.

 

Platby za masáže přijímáme v salonu v HOTOVOSTI, a dále volnočasovými poukázkami a kartami Benefity, Benefit Plus, SODEXO Flexi Pass CARD, UP- Gallery beta, e-tikety Edenred. Platební karty NEPŘIJÍMÁME

 

*******************************************************

V našem v salonu v Mladé Boleslavi máme i solnou jeskyni, kterou můžete také navštívit .

A pouze v tomto salonu Vás thajské masérky namasírují v kouzelném prostředí SOLNÉ JESKYNĚ. 

Nyní můžete využít akce 649 Kč/hod masáže, včetně 60 min solného mikroklima zdarma - více v sekci AKCE.

Montra znamená v thajštině kouzelný...

Pouze  v Mladé Boleslavi jsme masírovací lůžka umístili přímo do solné jeskyně, v které je přes 20 tun soli z různých míst světa, která vytváří mikroklima, v němž se uvolňují prvky jodu, vápníku, draslíku, sodíku, magnezia, bromu a selenu do ovzduší  a je vybudována výhradně z přírodních materiálů.

Tím, že masáže probíhají přímo v solné jeskyni, tak pečujete masáží komplexně o zevnějšek a inhalací solného klima o vnitřek těla.

Neobyčejné spojení masáže a solného klimatu je zdraví velmi prospěšné a krásné prostředí solné jeskyně je kouzelným zážitkem ......Jste ve stresu, unavení nebo Vás trápí bolesti zad? Přijďte k nám vyzkoušet terapii thajskou masáží...přijďte k o u z e l n ě strávit svůj čas...

Jakýkoli druh thajské masáže je vždy velmi příjemným zážitkem s obzvlášť velkým vlivem na psychickou pohodu.

 

Co je thajská masáž?

Thajská masáž je tisíc let staré léčitelské umění původně provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Při tradiční thajské masáži je klient oblečen - volný oděv u nás dostane a u ostatních druhů masáží, se svlékne do spodního prádla, nebo použije naše jednorázové.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách.

Thajské masáži se také říká “jóga pro líné”. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolestí.

Thajská olejová masáž je za použití oleje a je více relaxační, uvolníte se a masérka jemnými tahy a vypracovanou technikou vás zbaví bolestí.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2023 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena