zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

PRAHA

Černická 2
(vchod z Černokostelecké)

tel: 725 808 909

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

úvod

Vážení zákazníci, z důvodu vládních nařízení, jsme pro vás na telefonu 725 808 909. Veškeré informace sdělíme v čase Po - Ne 10.00 - 17.00. Dárkové poukazy můžete objednávat on-line na našem webu www.montra.CZ  či vám rádi kdykoliv vystavíme a po telefonické dohodě domluvíme vyzvednutí. Opět je také možnost objednat si masérky k vám domů.

Každý čtvrtek od 12:00 - do 17:00h pro vás otevíráme výdejní okénko, přijďte si zakoupit dárkový poukaz či kosmetiku.

Děkujeme za přízeň a brzy naviděnou

 

Platby v salonu přijímáme POUZE V HOTOVOSTI

 

Vážení zákazníci, během prosince byla v okolí salonu nově zavedena modrá parkovací zóna. Nejbližší parkovací místa, s park.automatem, jsou v ulici V úžlabině, poblíž polikliniky Malešice, cca 10min pěší cesty.

 

Vítáme Vás v salonu thajské masáže Montra Praha. Montra znamená v thajštině kouzelný...Jste ve stresu, unavení nebo Vás trápí bolesti zad? Přijďte k nám vyzkoušet terapii thajskou masáží... přijďte k o u z e l n ě strávit svůj čas...

Jakýkoli druh thajské masáže je vždy velmi příjemným zážitkem s obzvlášť velkým vlivem na psychickou stabilitu.

                              

Co je Thajská masáž?

Thajská masáž je tisíc let staré léčitelské umění původně provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Při tradiční thajské masáži je klient oblečen - volný oděv u nás dostane a u ostatních druhů masáží, se svlékne do spodního prádla, nebo použije naše jednorázové.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách.

Thajské masáži se také říká “jóga pro líné”. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolestí.

Thajské olejové masáže jsou za použití oleje a je více relaxační, uvolníte se a masérka jemnými tahy a vypracovanou technikou vás zbaví bolestí.

Vrcholem relaxace je Královská bylinná masáž nahřátými bylinnými váčky plněnými v Thajsku kombinací místních bylin, která je velice voňavá a pomáhá k uvolnění svalů do hloubky a Vaší absolutní relaxaci...

 

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2021 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena