zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

PRAHA

Černická 2
(vchod z Černokostelecké)

tel: 725 808 909

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

úvod

Od čtvrtka 3.12. máme otevřeno - pravidelná otevírací doba

Dočasná otevírací doba                                                           středa 2.12. 10:00 - 17:00h                                                        pro prodej kosmetiky,kosmetických balíčků,doplňků stravy a výdej dárkových poukazů.

Při zakoupení dárkového poukazu se doba platnosti počítá až od doby kdy bude otevřeno,nemusíte se bát,že se Vám délka platnosti zkrátí,proto neváhejte zakoupit Vánoční dárek u nás.

Přijdte si zakoupit originální dárek v podobě poukazu na masáž či dárkový balíček s kvalitní kosmetikou.

Děkujeme Vám za Váš zájem a těšíme se na shledanou.

Dotazy k objednávkám vám do 1.12. rádi zodpovíme na našem tel. čísle 725 808 909 v čase od 13:00 do 17:00. Nemusíte volat s dotazy ohledně prodloužení dárkových poukazů - budou automaticky prodlouženy po dobu uzavření pobočky.

Děkujeme Vám za Váš zájem a těšíme se na shledanou. 

Vítáme Vás v salonu thajské masáže Montra Praha. Montra znamená v thajštině kouzelný...Jste ve stresu, unavení nebo Vás trápí bolesti zad? Přijďte k nám vyzkoušet terapii thajskou masáží... přijďte k o u z e l n ě strávit svůj čas...

Jakýkoli druh thajské masáže je vždy velmi příjemným zážitkem s obzvlášť velkým vlivem na psychickou stabilitu.

                              

Co je Thajská masáž?

Thajská masáž je tisíc let staré léčitelské umění původně provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Při tradiční thajské masáži je klient oblečen - volný oděv u nás dostane a u ostatních druhů masáží, se svlékne do spodního prádla, nebo použije naše jednorázové.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách.

Thajské masáži se také říká “jóga pro líné”. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolestí.

Thajské olejové masáže jsou za použití oleje a je více relaxační, uvolníte se a masérka jemnými tahy a vypracovanou technikou vás zbaví bolestí.

Vrcholem relaxace je Královská bylinná masáž nahřátými bylinnými váčky plněnými v Thajsku kombinací místních bylin, která je velice voňavá a pomáhá k uvolnění svalů do hloubky a Vaší absolutní relaxaci...

 

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2020 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena