zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

PRAHA

Černická 2
(vchod z Černokostelecké)

tel: 725 808 909

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

úvod

Vážení zákazníci,

máme OTEVŘENO v pravidelné otevírací době. 

Těsíme se na Vás ❤

 

Mimořádně zařazujeme do naší nabídky další časy akčních masáží a Happy hours

KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN 17:30-19:00 a 19:00-20:30h 

 

 

Přijmeme brigádnici na výpomoc do recepce cca na 2 v týdnu   ( i víkend)

Požadujeme znalost Aj, uživatelsky PC (email, word, Facebook , Excel - základ ). Samostatnost, vstřícné a milé chování a vcítění se do potřeb klientů. 100 Kč/h čistého nástupní plat při zapracování.
Po zapracování a dohodě úvazku navýšení .
 

V případě vážného zájmu zašlete životopis (s telef.kontaktem) či krátké info o sobě na email:

buresova@montra.CZ

do předmětu uveďte ”recepční Praha”

 

Platby za masáže přijímáme v salonu v HOTOVOSTI, a dále volnočasovými poukázkami a kartami Benefity, Benefit Plus, SODEXO Flexi Pass CARD, UP- Gallery beta, e-tikety Edenred. Platební karty NEPŘIJÍMÁME

 

Vážení zákazníci, v okolí salonu byla zavedena modrá parkovací zóna. Nejbližší parkovací místa, s park.automatem, jsou v ulici V úžlabině, poblíž polikliniky Malešice, cca 10min pěší cesty.

 

Vítáme Vás v salonu thajské masáže Montra Praha. Montra znamená v thajštině kouzelný...Jste ve stresu, unavení nebo Vás trápí bolesti zad? Přijďte k nám vyzkoušet terapii thajskou masáží... přijďte k o u z e l n ě strávit svůj čas...

Jakýkoli druh thajské masáže je vždy velmi příjemným zážitkem s obzvlášť velkým vlivem na psychickou stabilitu.

                              

Co je Thajská masáž?

Thajská masáž je tisíc let staré léčitelské umění původně provozované výhradně mistry v thajských chrámech. Při tradiční thajské masáži je klient oblečen - volný oděv u nás dostane a u ostatních druhů masáží, se svlékne do spodního prádla, nebo použije naše jednorázové.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách.

Thajské masáži se také říká “jóga pro líné”. Tím uvolňuje energii zablokovanou v meridiánech a ulevuje klientovi od napětí a bolestí.

Thajské olejové masáže jsou za použití oleje a je více relaxační, uvolníte se a masérka jemnými tahy a vypracovanou technikou vás zbaví bolestí.

Vrcholem relaxace je Královská bylinná masáž nahřátými bylinnými váčky plněnými v Thajsku kombinací místních bylin, která je velice voňavá a pomáhá k uvolnění svalů do hloubky a Vaší absolutní relaxaci...

 

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena