zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

KLADNO

T.G.Masaryka 1211

tel: 777 758 769

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Kuk

Kuk vás nenechá na pochybách, že je profesionálkou ve svém oboru. Její ruce dokáží  zregenerovat vaše tělo , přesně nalezne, kde potřebujete odblokovat  a svojí energií vynese do výšin i vaši psychiku.

Její masáž je velmi spirituální a citlivá.

 

foto

Ajlín

Ajlín patří  mezi naše nejlepší masérky. Vždy vám provede velmi poctivou a  silnou masáž , přžesně nalezne, kde v těle máte problem . Umí , díky své dlouhé praxi a neustálém vzdělávání se v oboru  velice dobře pomoci při chronických bolestech , migreně . Připravte se na velmi silnou masáž , zdravotního rázu, provedenou do hloubky.

Pracovala v rehabilitačním ústavu v Bangkoku, kde metodou tradiční thajské masáže léčila i chronické bolesti zad a hlavy a pacienty po úrazech, kde se vypracovala až na pozici, kdy školila ostatní maserky.

foto

Jane

Jane přišla posílit náš tým v Kladně ze severu Thajska a používá detailní techniku masáže a skvěle doplňuje naše maserky. Pokud hledáte velmi kvalitní masáž a zároveň potřebujete psychicky se dostat do klidu a své tělo i duši do harmonie, objednávejte se k maserce Jane. Je skvělá!

foto

Aura

Aura je naše neustále usměvavé sluníčko, které nezastihnete zasmušilé. Její technika masáže je tvrdší. Ovšem to neznamená, že po domluvě nezjemní. Aura je známá svou vytrvalostí. Pokud ve vašem těle najde problém či blokaci, neúnavně se snaží pomoci. Aura dokáže po letech praxe poznat problém tam, kde ani často nevíte, že se vůbech nachází. Je opravdouvou profesionálkou a navíc Vám zpříjemní den úsměvem od ucha k uchu. 

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena