zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

KLADNO

T.G.Masaryka 1211

tel: 777 758 769

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Kuk

Kuk vás nenechá na pochybách, že je profesionálkou ve svém oboru. Její ruce dokáží  zregenerovat vaše tělo , přesně nalezne, kde potřebujete odblokovat  a svojí energií vynese do výšin i vaši psychiku.

Její masáž je velmi spirituální a citlivá.

 

foto

Su

 

 Su Vám poskytne silnou a velmi dobrou masáž. Je dobrosrdečná a září pozitivní energií. Má milou povahu, je tichá a neustále ochotná  naslouchat vašim potřebám. Její profesionalita ji  předurčuje k tomu, že si ji příště opět vyžádáte!  Su  dokáže vašemu rozbolavělému tělu pomoci a pravidelná masáž u této terapeutky udělá i s vaší psychikou divy. 

 

foto

Jira

Jira umí provádět silné masáže a vyzařuje z ní její obrovské zapálení pro masáže a jak odpomoci od bolesti.. Skvěle ovládá různé techniky, obzvlášť pak tradiční thajskou masáž, ve které je výborná. Umí velmi dobře odstranit blokace v těle a  dokáže vaše tělo i vaši duši hýčkat, nebojte se jejím rukám poddat! její znalost techniky thajské masáže je až neuvěřitelná. A její pozitivní energie je cítit velmi silně i, a pokud se vám zdá  někdy zamračená, jen se koncentruje na práci a získání energie pro vaši léčbu.

foto

Ajlín

Ajlín patří  mezi naše nejlepší masérky. Vždy vám provede velmi poctivou a  silnou masáž , přžesně nalezne, kde v těle máte problem . Umí , díky své dlouhé praxi a neustálém vzdělávání se v oboru  velice dobře pomoci při chronických bolestech , migreně . Připravte se na velmi silnou masáž , zdravotního rázu, provedenou do hloubky.

Pracovala v rehabilitačním ústavu v Bangkoku, kde metodou tradiční thajské masáže léčila i chronické bolesti zad a hlavy a pacienty po úrazech, kde se vypracovala až na pozici, kdy školila ostatní maserky.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2020 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena