zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

KLADNO

T.G.Masaryka 1211

tel: 777 758 769

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Kuk

Kuk vás nenechá na pochybách, že je profesionálkou ve svém oboru. Její ruce dokáží  zregenerovat vaše tělo , přesně nalezne, kde potřebujete odblokovat  a svojí energií vynese do výšin i vaši psychiku.

Její masáž je velmi spirituální a citlivá.

 

foto

Ajlín

Ajlín patří  mezi naše nejlepší masérky. Vždy vám provede velmi poctivou a  silnou masáž , přžesně nalezne, kde v těle máte problem . Umí , díky své dlouhé praxi a neustálém vzdělávání se v oboru  velice dobře pomoci při chronických bolestech , migreně . Připravte se na velmi silnou masáž , zdravotního rázu, provedenou do hloubky.

Pracovala v rehabilitačním ústavu v Bangkoku, kde metodou tradiční thajské masáže léčila i chronické bolesti zad a hlavy a pacienty po úrazech, kde se vypracovala až na pozici, kdy školila ostatní maserky.

foto

Jane

Jane přišla posílit náš tým v Kladně ze severu Thajska a používá detailní techniku masáže a skvěle doplňuje naše maserky. Pokud hledáte velmi kvalitní masáž a zároveň potřebujete psychicky se dostat do klidu a své tělo i duši do harmonie, objednávejte se k maserce Jane. Je skvělá!

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2021 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena