zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

KLADNO

T.G.Masaryka 1211

tel: 777 758 769

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Kuk

Kuk vás nenechá na pochybách, že je profesionálkou ve svém oboru. Její ruce dokáží  zregenerovat vaše tělo , přesně nalezne, kde potřebujete odblokovat  a svojí energií vynese do výšin i vaši psychiku.

Její masáž je velmi spirituální a citlivá.

 

foto

Aura

Aura je naše neustále usměvavé sluníčko, které nezastihnete zasmušilé. Její technika masáže je tvrdší. Ovšem to neznamená, že po domluvě nezjemní. Aura je známá svou vytrvalostí. Pokud ve vašem těle najde problém či blokaci, neúnavně se snaží pomoci. Aura dokáže po letech praxe poznat problém tam, kde ani často nevíte, že se vůbech nachází. Je opravdouvou profesionálkou a navíc Vám zpříjemní den úsměvem od ucha k uchu. 

foto

Joy

Naši usměvavou Joy jste velmi vyhledávali na pobočce v Mladé Boleslavi a nyní  si můžete užívat  její masáže na pobočce v Kladně.

Je velmi žádaná, pro její velmi dobrou a silnou techniku a pohodu, která z ní přímo sálá. Určitě rezervujte termín masáže včas.

foto

Somjit

Somjit k nám přijela poměrně nedávno. Somjit jste velmi vyhledávali na naší pobočce v Mladé Boleslavi.

Nyní si můžete její masérské schopnosti užívat na naší pobočce Kladno. Už nyní je Somjit hodně žádaná masérka. Je velmi přátelská a usměvavá. Můžete od ní očekávat vždy jen výbornou a poctivou masáž, která Vám pomůže od bolesti a dokáže Vám navodit slunečnou náladu i ve dnech deštivých.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena