zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

MLADÁ BOLESLAV

Jaselská 148/7

tel: 608 658 770

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

ceník a druhy masáží

Office masáž pro uvolnění krku, šíje a rukou

Vhodná kdykoliv během dne či ráno

 

Office masáží se rozumí akutní  masážní procedura uprostřed dne, která má za cíl zbavit napětí a tlaku. Tato masáž se zaměřuje na šíji, krk a ruce pro uvolnění karpálů.

Vychází z tradiční thajské masáže. Masérka působí různými způsoby masírování a dochází tak k uvolnění napětí , zmírnění  stresu a průchodnosti energie do konečků prstů. Masíruje se krk, šíje, ramena a  ruce.  Tato masáž probíhá v oblečení, lze  při ní sedět i ležet. K této thajské masáži stačí půlhodina, během níž dojde k příjemnému uvolnění. Můžete si ale i dopřát masáž hodinovou spojením dvou voucherů.

Objednejte se v našem profesionálním salonu Montra tahjské masáže a  oddejte se do zkušených rukou našich masérek, které Vám uleví od bolesti a napětí šíje a rukou

30 min 449 kč

60 min 890 kč

Tradiční thajská masáž

Starověké umění, jehož základem je pročištění energetických drah, procházejících tělem, pomocí tlakových a tahových cviků. Je to vynikající prevence před nemocemi. Díky ní dosáhnete psychické pohody. Doporučujeme volný oděv, který Vám rádi zapůjčíme. Doporučená délka masáže 90 min.

60min 590 Kč

90min 850 Kč

120min 1090 Kč 150 min 1290 Kč

Thajská olejová masáž

Orientální aromaterapie, při níž se vmasírovává olej do svalů celého těla, prospívá pleti a podporuje činnost lymfatického systému, který odvádí škodliviny z těla.
Pravidelná masáž posiluje svaly, redukuje otoky, zbavuje odumřelých částí kůže a navrací mladistvý vzhled.

60min 650Kč

90min 900Kč

120min 1190Kč

Thajská aromatická olejová masáž

Oleje : Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Léčebná orientální aromaterapie(můžete si vybrat ze sedmi druhů olejů) spojuje působení tropických vůní s uklidňující akupresurou.Masáž celkově zklidňuje a působí antistresově na Vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž redukuje otoky a tuhnutí tkáně, uklidňuje nervový systém a stimuje krevní oběh.

60min 650Kč

90min 900Kč

120min 1190Kč

HOT OIL

Spojení dvou nádherných masáží - 90 min olejové masáže celého těla nahřátým olejem, který vaše tělo prohřeje a masérka uvolní ztuhlé svaly a vám dodá pocit tepla v zimním období, jako by jste leželi na prohřáté  pláži ve slunném Thajsku...nebo můžete zvolit variantu 60 min a 30 min obličejová masáž bio obličejovým olejíčkem Saloos.

60 min 690 Kč

90 min 990 Kč (možno i včetně liftingové masáže obličeje)

120 min 1290 Kč (možno i včetně liftingové masáže obličeje)

Párová masáž

Nově si nyní můžete užívat až 120min jedinečné společné zážitky u provoněné relaxační masáže ve dvou...

60min 1580Kč

90min 2180Kč

120min 2780Kč

Těhotenská biokokosová masáž

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce napínající se při těhotenství pěstící kůru pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty.  Možno i doplnit výběr: Čokoláda, pomeranč a caffe latte. Proniká do hloubky a působí proti vzniku strijí. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysycháním.  Během masáže therapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť bude vyživená a zamezí se jejímu praskání. Masáž je uzpůsobena stadiu těhotenství, který nahlašte již při objednání i před samotnou masáží.

 

60 min 890Kč

90 min 1090Kč

Thajská masáž zad 96% aloe vera gelem v solné jeskyni

 

Pouze v salonu v Mladé Boleslavi !Masérka Vám odblokuje tradiční thajskou metodou a následně uvolní ztuhlé svaly speciální technikou a  za použití 96% aloe  vera gelu ošetří i pokožku tímto " všelékem"

Aloe vera je vynikající pro pleť suchou, citlivou nebo zatíženou sluncem. 96% aloe vera gel s přírodním olejem Vaší pleť zvláční a ozdraví.
ALOE VERA - přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže, urychluje cyklus tvorby buněk a odstraňuje zrohovatělé buňky, tlumí záněty. Nechte svoji pokožku hýčkat...

Zaměřeno na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast.
Pravidelná masáž odbourává i chronické bolesti zad. Thajská masáž zad účinně působí proti negativním účinkům stresuů  , migren i nespavosti.

 Nakonec je provedena celková harmonizace těla. Celá procedura je prováděna v solné jeskyni s ideálním solným mikroklima, vhodným pro revitalizaci vašeho imunitního systemu, dýchacího ústrojí a jako prevence před nachlazením

30 min 590 kč

60 min 1090 kč

90 min 1390 kč

Thajská masáž zad a šíje

Zaměřeno na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast.
Pravidelná masáž odbourává i chronické bolesti zad. Thajská masáž zad účinně působí proti negativním účinkům stresu.

30min 350Kč

45min 490Kč 60min 650Kč

90min 900Kč 120 min 1190 Kč

Thajská masáž zad, šíje lávovými kameny a nahřátým olejem, spojená s pobytem v solné jeskyni

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém Vašem těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Pro zvýšení efektu používáme exotický aromatický olej, který umocní Vaše uvolnění a relaxaci. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání. Lávové kameny se nahřejí ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Jednotlivé partie těla jsou nejdříve masírovány lávovými kameny. Tímto opravdu příjemným způsobem postupně uvolníme svalstvo a pak ještě důkladně promasírujeme bez kamenů nahřátým olejem a pro zvýšení účinku ulevy od bolesti na závěr thajským bylinným balzámem. Zvýší se tak účinek oproti klasické masáži. Nakonec je provedena celková harmonizace těla. Celá procedura je prováděna v solné jeskyni s ideálním solným mikroklima, vhodným pro revitalizaci vašeho imunitního systemu, dýchacího ústrojí a jako prevence před nachlazením.

120 min za 2.099 Kč

90 min za 1.599 Kč

60 min za 1.099 Kč

Thajská masáž proti bolestem hlavy a migréně

Masáž k odstranění a prevenci bolestí hlavy a migrény, při které jemnými hmaty masérka uvolňuje šíjové a mimické svalstvo, využívá akupresurní body.
Již po první masáži není migrena intenzivní. Nejvhodnější je masáž jako prevence.

40min 490Kč

60min 650Kč

90min 900Kč

Thajská masáž zad a šíje teplým olejem a thajským balzámem se solným mikroklima

Pouze v salonu v Mladé Boleslavi ! masérka Vám odblokuje tradiční thajskou metodou a následně uvolní ztuhlé svaly nahřátým teplým olejem a thajským balzámem. Po masáži doporučujeme relaxovat, je velice uvolňující a hloubková

30 min 590Kč

60 min 1090Kč

90 min 1390Kč

Thajská masáž nohou

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech spojená s masáží svalů lýtek, vmasírování oleje do chodidel a uvolnění jednotlivých prstů. Thajská masáž nohou má uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku.

30 min 350Kč

45min 490Kč

60 min 650 kč

Skořicová aroma teplá masáž

Zažijte skořicové prohřátí v zimních dnech..

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité, aby byla při masáži uklidněná i naše mysl. Esenciální skořicový olej vám pomůže s uvolněním

a svojí vůní masáž zpříjemní. Masáž je léčebná metoda, při níž  mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.

Skořicový oleje má antiseptické a čistící účinky, působí jako afrodiziakum. Pomáhá při nachlazení, nadýmání a silně prokrvuje pokožku a napomáhá činnosti lymfatického systému, který odbourává tuky a s nimi spojenou celulitidu.

Celotělová masáž nahřátým skořicovým olejem spojená s aromaterapií.

Vhodná v zimním období.

60 min 790 Kč

90 min 1100 Kč ( možno i včetně liftingové masáže obličeje)

120 min 1390 Kč ( možno i včetně obličeje)

Vitality masáž bio kokosovým olejem

Spojení akupresury a BIO panenského kokosového oleje, který patří mezi nejlepší masážní oleje v relaxační masáž celého těla. Složení tohoto oleje je stejné jako u podkožního tuku, proto jej pokožka ochotně přijímá. Má zvláštní schopnost ji regenerovat. Pleť sametově zjemní a bude připravena na léto k získání rovnoměrného opálení.

60 min 690 Kč

90 min 990 Kč

120 min 1290 Kč

Pěstící masáž bio kokosovým olejem s přírodními extrakty dle výběru

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce pěstící kůru pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty. Výběr: Čokoláda, pomeranč a caffe latte. Povzbudí a zregenerují unavenou pleť i mysl. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysycháním. Tyto luxusní oleje hydratují sluncem či mrazem namáhanou pokožku. Během masáže therapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť může regenerovat.

 

60 min 790 Kč

90 min 1100 Kč

120 min 1390 Kč

Masáž čtyř rukou

Masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres. Thajská olejová masáž je prováděna originálním biokokosovým  olejem .Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku. Doporučujeme masáž v délce 2 hodin.

 

60 min za 1590 kč

90 min za 2090

120 min za 2690

Hot stone - masáž horkými lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém Vašem těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Pro zvýšení efektu používáme exotický aromatický olej, který umocní Vaše uvolnění a relaxaci. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání. Lávové kameny se nahřejí ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Jednotlivé partie těla jsou nejdříve masírovány lávovými kameny. Tímto opravdu příjemným způsobem postupně uvolníme svalstvo a pak ještě důkladně promasírujeme bez kamenů. Zvýší se tak účinek oproti klasické masáži. Nakonec je provedena celková harmonizace těla.

60 min 790 Kč ( ZÁDA)

90 min 1100 Kč

120 min 1390 Kč

Královská bylinná masáž

Luxusní dvojkombinace nejpopulárnějších thajských masáží. Nejprve klasická thajská masáž a poté úžasná bylinná masáž. Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na akupresurní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění.

Je důležité se minimálně 4 hodiny po masáži nesprchovat!

60 min 790 Kč ( ZÁDA)

90 min 1100 Kč

120min 1390Kč

Thajská manuální anti cellulite masáž

Pomocí manuální thajské anti cellulite masáže a  skořicového oleje docílíte nejlepšího výsledku. Oleje obsahují přírodní látky, které zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Ve spojení s masáží pomáhá odbourat podkožní tuk a tím zmenšit objem. Masérka se přizpůsoí Vašemu tělu,masáž neprobíhá strojově. Oleje zahřívají a tím prokrvují pokožku.
Spolu se speciální masáží dochází k odbourávání celulitidy ve velmi krátké době. Vhodné jako série opakovaných procedur.
Doporučujeme po dobu procedur zvýšit příjem tekutin (voda, bylinné čaje) PŘI ZAKOUPENÍ CELÉ SERIE PROCEDUR (10ks) , DALŠÍ PROCEDURA ZDARMA. Doporučeno 10 intervalů po 90 min.

60min 690Kč

90min 990Kč

120min 1290Kč

Obličejová omlazující masáž - face anti age

Půlhodinovou liftingovou  masáž obličeje  provádí masérka po očištění plati bio regeneračním obličejovým olejem , který výtažky z rostlin s vyhlazujícím účinkem. po masáži  ještě vmasíruje výživnou kapsli, která internzivně vyživý pleť vzácným šípkovým olejem. Díky ruční  masáži se olej absorbuje do spodní vrstvy kůže a navrací Vám mladistvý a odpočatý vzhled. Masáž je vhodným doplňkem k hodinové masáži při kommplexní péči o tělo. Již po první masáži je okem viditelný výsledek vypnuté pleti. Při pravidelné masáži obličeje mizí jemné vrásky a hluboké se velmi zmírní.

 

30 min 390Kč

45 min 490Kč

Thajská omlazující kosmetika obličeje

Omlazující péče o pleť v pěti krocích:
Čištění pleti jemnou masáží a mlékem s bylinkami
Peeling pro odstranění odumřelých buněk a rozjasnění pleti
Liftingová masáž, při které stimuluje masérka akupresurní body
Nanesení omlazující masky s vyhlazujícím efektem
Vmasírování kapsle s vyhlazujícím efektem

60min 650Kč

70 min 700 kč včetně dekoltu

90 min 990 kč

Aloe vera thajská masáž (96% gel)

Aloe vera je vynikající pro pleť suchou, citlivou nebo zatíženou sluncem. 96% aloe vera gel s přírodním olejem Vaší pleť zvláční a ozdraví.
ALOE VERA - přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže, urychluje cyklus tvorby buněk a odstraňuje zrohovatělé buňky, tlumí záněty. Nechte svoji pokožku hýčkat...

60min 690Kč

90min 990Kč

120min 1290Kč

Konopná celotělová masáž Euforia

Připravili jsme pro vás relaxační celotělovou olejovou masáž s použitím konopného oleje v biokvalitě, který má výborné regenerační, zvláčňující a protizánětlivé účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale právě i zdravá a vláčná pokožka. Léčebný dotek konopného oleje je kombinován s prvky aroma a relaxační masáže, založené na stimulaci neurolymfatických bodů a protažení ztuhlého svalstva Vám přinese zaslouženou úlevu. Terapeutka se zaměří nejprve na uvolnění dolních končetin, zádových svalů a páteře a poté provede masáž horních končetin. Procedura je zakončena velmi relaxační a stres uvolňující masáží hlavy i obličeje. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti a navození pocitu znovuzrození. Buďte svěží a plní vitality! Vhodné též na léčbu suché, ekzematické a lupénkou postižené pokožky.

60 min 790 Kč

90 min - 1100Kč

120 min 1390 Kč

Konopné regenerační ošetření obličeje

·  Odlíčení

·  Povrchové a hloubkové čištění pleti

·  Příjemná masáž - obličej, krk, dekolt, šíje

·  Mikromasáž očního okolí

·  Maska

·  Krém

·  Finální péče

Působení konopí

Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozeně obsažené antioxidační látky bojují proti destruktivním volným radikálům poškozujícím lidský organizmus. Existuje podezření, že volné radikály jsou příčinou vzniku mnoha zdravotních problémů, včetně některých druhů rakoviny a podílejí se na procesu stárnutí. Optimalizuje a udržuje potřebnou hydrataci, doplňuje nezbytné látky a napravuje konflikty buněčných membrán. Výrazně působí proti nežádoucím volným radikálům, které způsobují oxidaci" pokožky, tedy její stárnutí. Obsahuje tzv. imunomodulátory, které podporují a vyrovnávají funkce imunitního systému jak v případě snížené, tak i zvýšené aktivity.

60 min 690 Kč

Luxusní masáž olejem z granátového jablka

Luxusní péče pro pokožku v zimních dnech..

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité, aby byla při masáži uklidněná i naše mysl a pokožka hýčkána tím nejluxusnějším olejem s výzažky z granátového jablka. Masáž je léčebná metoda, při níž mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.

Olej s výtažky z granátového jablka pokožku vyživuje do hloubky a zásobuje vitamíny a hydratuje na dlouhou dobu.

60 min 790Kč

90 min 1100 Kč ( možno i včetně liftingové masáže obličeje)

120 min 1390 Kč ( možno i včetně obličeje)

Další masáže dle Vašich individuálních potřeb a přání

Další masáže dle Vašich přání a potřeb ( těhotenská - vždy hlaste před masáží v recepci, masáže dětí, jednotlivých částí těla )
Délku masáže a intenzitu upravíme dle Vašich přání.

Těhotenské masáže

Masáže dětí, atd

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2020 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena