zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

ceník a druhy masáží

Párová masáž zad horkým olejem a balzámem

Úžasných 60 min párové masáže zad nahřátým olejem, ve kterém je rozpuštěn náš thajský čistě bylinný balzám, který vaše tělo prohřeje do hloubky a masérka uvolní ztuhlé svaly a vám dodá pocit tepla.

Nahřáté svaly pusti zkušené ruce maserky tam, kde by ztuhlost bránila. V 60 min dosáhnete  mnohem efektivnější  masáže a díky uvolněním svalům dáte lépe do pořádku svoje záda!

Olej je nahřátý v aromalampě nad svíčkou.

60 min 2490,-Kč

Konopná celotělová masáž Euforia

Připravili jsme pro vás relaxační celotělovou olejovou masáž s použitím konopného oleje v biokvalitě, který má výborné regenerační, zvláčňující a protizánětlivé účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury, není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale právě i zdravá a vláčná pokožka. Léčebný dotek konopného oleje je kombinován s prvky aroma a relaxační masáže, založené na stimulaci neurolymfatických bodů a protažení ztuhlého svalstva, Vám přinese zaslouženou úlevu. Terapeutka se zaměří nejprve na uvolnění dolních končetin, zádových svalů a páteře a poté provede masáž horních končetin. Procedura je zakončena velmi relaxační a stres uvolňující masáží hlavy i obličeje. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti a navození pocitu znovuzrození.

Buďte svěží a plní vitality!

Vhodné též na léčbu suché, ekzematické a lupénkou postižené pokožky.

60 min - 1090 Kč

90 min - 1490 Kč

120 min - 1890 Kč

Aloe vera thajská masáž (96% gel)

Aloe vera je vynikající pro pleť suchou, citlivou nebo zatíženou sluncem. 96% aloe vera gel s přírodním olejem Vaši pleť zvláční a ozdraví.
ALOE VERA - přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže, urychluje cyklus tvorby buněk a odstraňuje zrohovatělé buňky, tlumí záněty. 

Nechte svoji pokožku hýčkat...

60min - 890 Kč

90min - 1290 Kč

120min - 1590 Kč

Thajská manuální anti cellulite masáž

Pomocí manuální thajské anti cellulite masáže a skořicového oleje, docílíte nejlepšího výsledku. Oleje obsahují přírodní látky, které zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Ve spojení s masáží pomáhají odbourat podkožní tuk a tím zmenšit objem. Masérka se přizpůsoí Vašemu tělu, masáž neprobíhá strojově. Skořicový olej prohřívá a tím prokrvuje pokožku.
Spolu se speciální masáží dochází k odbourávání celulitidy ve velmi krátké době.

Vhodné jako serie opakovaných procedur.
Doporučujeme po dobu procedur zvýšit pohyb a příjem tekutin (voda, bylinné čaje)

PŘI ZAKOUPENÍ CELÉ SERIE PROCEDUR (10ks) , DALŠÍ PROCEDURA ZDARMA. Doporučeno 10 intervalů po 90 min.

60min - 990Kč

90min - 1390Kč

120min - 1790Kč

Masáž čtyř rukou

Masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž, dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres. Thajská olejová masáž je prováděna originálním biokokosovým olejem . Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku. Doporučujeme masáž v délce 2 hodin.

 

60 min - 1890Kč

90 min - 2590Kč

120 min - 3090Kč

Luxusní masáž olejem z granátového jablka

Luxusní péče pro pokožku nejen v zimních dnech..

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité, aby byla při masáži uklidněná i naše mysl a pokožka hýčkána tím nejluxusnějším olejem z výtažky z granátového jablka. Masáž je léčebná metoda, při níž  mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.

Lehký výživný olej ze semen granátových jablek podporuje obnovu buněk, intenzivně regeneruje pokožku a napomáhá předcházet projevům stárnutí, tím, že chrání před volnými radikály. Podporuje elasticitu a pevnost pokožky, při správném používání se dobře vstřebává a nezanechává na kůži mastný film.

60 min - 1090 Kč

90 min -1490 Kč

120 min - 1890 Kč

Royal - královská bylinná masáž

Luxusní dvojkombinace nejpopulárnějších thajských masáží. Nejprve klasická thajská masáž a poté úžasná bylinná masáž. Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na akupresurní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění.

Je důležité se 4hodiny po masáži nesprchovat!

60min - 1090Kč (masáž zad)

90min - 1490Kč

120min - 1890Kč

Hot stone - masáž horkými lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém Vašem těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Pro zvýšení efektu používáme exotický aromatický olej, který umocní Vaše uvolnění a relaxaci. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání. Lávové kameny se nahřejí ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Jednotlivé partie těla jsou nejdříve masírovány lávovými kameny. Tímto opravdu příjemným způsobem postupně uvolníme svalstvo a pak ještě důkladně promasírujeme bez kamenů. Zvýší se tak účinek oproti klasické masáži. Nakonec je provedena celková harmonizace těla.

60 min - 1090Kč (masáž zad)

90min - 1490Kč

120min - 1890Kč

Těhotenská biokokosová masáž

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce, napínající se při těhotenství, pěstící kůru, pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty.  Možno doplnit výběr: Čokoláda, pomeranč nebo caffe latte. Proniká do hloubky a působí proti vzniku strijí. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysycháním.  Během masáže terapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť bude vyživená a zamezí jejímu praskání. Masáž je uzpůsobena stadiu těhotenství, který nahlašte již při objednání i před samotnou masáží. Těhotenskou masáž provádíme od ukončeného třetího měsíce.

 

60 min - 1190Kč

90 min - 1590Kč

120 min - 1990Kč

Párová masáž biokokos

Nově si nyní můžete užívat až 120min jedinečné společné zážitky u provoněné relaxační masáže ve dvou...

Párová Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s biokokosovou olejovou masáží, která skvěle regeneruje a hydratuje pokožku! Kokosová masáž je unikátní procedura, která velice pozitivně působí proti únavě, zklidňuje psychiku, navozuje příjemné uvolnění organismu a odbourává stres. Budete se cítit jako znovuzrození. Bio kokosový olej je úžasný dar přírody. S  pokožkou dokáže doslova zázraky! Nejen, že se dobře vstřebává a je vhodný pro jakýkoliv typ pokožky, hydratuje do hloubky a léčí.

60min - 1690Kč

90min - 2290Kč

120min - 2890Kč

Pěstící masáž bio kokosovým olejem s přírodními extrakty dle výběru

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce pěstící kůru pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty. Výběr: Čokoláda, pomeranč nebo caffe latte. Povzbudí a zregeneruje unavenou pleť i mysl. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysychání. Tyto luxusní oleje hydratují sluncem či mrazem namáhanou pokožku. Během masáže terapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť může regenerovat.

60 min - 990Kč

90 min - 1390Kč

120 min -1790Kč

Vitality masáž bio kokosovým olejem

Spojení akupresury a BIO panenského kokosového oleje, který patří mezi nejlepší masážní oleje v relaxační masáži celého těla.Složení tohoto oleje je stejné jako u podkožního tuku, proto jej pokožka ochotně přijímá. Má zvláštní schopnost ji regenerovat. Pleť sametově zjemní a bude připravena nejen na léto, k získání rovnoměrného opálení.

60 min - 890Kč

90 min - 1290Kč

120 min - 1590Kč

Obličejová omlazující masáž FACE ANTI AGE

Tuto liftingovou  masáž obličeje  provádí masérka po očištění plati bio regeneračním obličejovým olejem, obsahující výtažky z rostlin a vyhlazujícím účinkem. Po masáži  ještě vmasíruje výživnou kapsli, která internzivně vyživí pleť vzácným šípkovým olejem. Díky ruční  masáži se olej absorbuje do spodní vrstvy kůže a navrací Vám mladistvý a odpočatý vzhled. Masáž je vhodným doplňkem k hodinové masáži při komplexní péči o tělo. Již po první masáži je okem viditelný výsledek vypnuté pleti. Při pravidelné masáži obličeje, mizí jemné vrásky a hluboké se velmi zmírní.

30min - 550Kč

45 min - 690Kč

Thajská omlazující kosmetika obličeje

Omlazující péče o pleť v pěti krocích:
Čištění pleti jemnou masáží a mlékem s bylinkami
Peeling pro odstranění odumřelých buněk a rozjasnění pleti
Liftingová masáž, při které stimuluje masérka akupresurní body
Nanesení omlazující masky s vyhlazujícím efektem
Vmasírování kapsle s vyhlazujícím efektem

60min - 890Kč

90min - 1290 Kč

Thajská masáž proti bolestem hlavy a migréně

Masáž k odstranění a prevenci bolestí hlavy a migrény, při které, jemnými hmaty, masérka uvolňuje šíjové a mimické svalstvo, využívá akupresurní body.
Již po první masáži není migrena intenzivní. Nejvhodnější je masáž jako prevence.  Pravidelná masáž Vás dokáže migreny zbavit.

30min - 490Kč 45min - 590 Kč

60min - 790 Kč

90min - 1090 Kč

Thajská masáž nohou

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech spojená s masáží svalů lýtek, vmasírování oleje do chodidel a uvolnění jednotlivých prstů. Thajská masáž nohou má uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku.

30min - 490Kč

45min - 590Kč

60min - 790Kč 90min - 1090Kč

Thajská masáž zad a šíje

Zaměřeno na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast.
Pravidelná masáž odbourává i chronické bolesti zad. Thajská masáž zad účinně působí proti negativním účinkům stresu.

30min - 490Kč 45min - 590Kč

60min - 790Kč

90min - 1090Kč 120 min - 1390Kč

Skořicová aroma teplá masáž

Zažijte skořicové prohřátí nejen v zimních dnech..

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité, aby byla při masáži uklidněná i naše mysl. Esenciální skořicový olej vám pomůže s uvolněním

a svojí vůní masáž zpříjemní. Masáž je léčebná metoda, při níž  mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.

Skořicový oleje má antiseptické a čistící účinky, působí jako afrodiziakum. Pomáhá při nachlazení, nadýmání a silně prokrvuje pokožku a napomáhá činnosti lymfatického systému, který odbourává tuky a s nimi spojenou celulitidu.

Celotělová masáž nahřátým skořicovým olejem spojená s aromaterapií.

Vhodná v zimním období.

60min - 990Kč

90min - 1390Kč

120min - 1790Kč

Thajská olejová masáž

Orientální aromaterapie, při níž se vmasírovává olej do svalů, prospívá pleti a podporuje činnost lymfatického systému, který odvádí škodliviny z těla.
Pravidelná masáž posiluje svaly, redukuje otoky, zbavuje odumřelých částí kůže a navrací mladistvý vzhled.

60min - 790Kč

90min - 1090Kč

120min - 1390Kč

Thajská masáž horkým olejem

Spojení dvou nádherných masáží - olejová  masáž celého těla nahřátým olejem, který vaše tělo prohřeje a masérka uvolní ztuhlé svaly a vám dodá pocit tepla v zimním období, jako by jste leželi na prohřáté  pláži ve slunném Thajsku...doporučujeme po masáži  obličejovou masáž bio obličejovým olejíčkem Saloos ( naleznete v ceníku pod názvem Obličejová masáž)

60 min - 990 Kč

90 min - 1390 Kč

120 min - 1790Kč

Office masáž pro uvolnění krku, šíje a rukou

Vhodná kdykoliv během dne či ráno

 

Office masáží se rozumí akutní  masážní procedura uprostřed dne, která má za cíl zbavit napětí a tlaku. Tato masáž se zaměřuje na šíji, krk a ruce pro uvolnění karpálů.

Vychází z tradiční thajské masáže. Masérka působí různými způsoby masírování a dochází tak k uvolnění napětí , zmírnění  stresu a průchodnosti energie do konečků prstů. Masíruje se krk, šíje, ramena a  ruce.  Tato masáž probíhá v oblečení, lze  při ní sedět i ležet. K této thajské masáži stačí půlhodina, během níž dojde k příjemnému uvolnění. Můžete si ale i dopřát masáž hodinovou spojením dvou voucherů.

Objednejte se v našem profesionálním salonu Montra thajské masáže a  oddejte se do zkušených rukou našich masérek, které Vám uleví od bolesti a napětí šíje a rukou

30 min - 590Kč

45 min - 690Kč

60 min - 950Kč

Thajská skořicová detoxikační masáž

Skořicová silice použitá při této thajské detoxikační masáži způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme odbourávání tuků. Aroma působí velmi pozitivně na unavenou mysl.

60min - 890Kč

90min - 1290 Kč

120min - 1590 Kč

Tradiční thajská masáž

Starověké umění, jehož základem je pročištění energetických drah, procházejících tělem, pomocí tlakových a tahových cviků. Je to vynikající prevence před nemocemi. Díky ní dosáhnete psychické pohody. Doporučujeme volný oděv, který Vám rádi zapůjčíme.Doporučená délka masáže 90 min. Úspěšná masáž při bolestech zad, migreně, stresu a mnoha dalších obtíží.

60min - 790Kč

90min - 1090Kč

120min - 1390Kč 150min - 1690Kč

Thajská masáž levandulovým olejem

Relaxační levandulová masáž je vhodná nejen pro milovníky levandule, ale působí velmi pozitivně i při psychických a citových problémech, stresu, depresích a nespavosti.

Je velmi účinná při kožních problémech. Přináší úlevu při bolestech hlavy či bolestivé menstruaci a uvolňuje svalové napětí.

Relaxační levandulová masáž je obzvláště vhodná pro relaxaci po náročném dni a před spaním, abyste mohli náročný den nechat za sebou.

60min - 890Kč

90min - 1290Kč

120min - 1590Kč

Thajská masáž zad a šíje teplým olejem a thajským balzámem

Masérka Vám odblokuje tradiční thajskou metodou a následně uvolní ztuhlé svaly nahřátým teplým olejem a thajským balzámem.

Po masáži doporučujeme relaxovat, masáž je hloubková a velice uvolňující.

30 min 690 Kč

60 min 1190 Kč

90 min 1590 Kč 120 min 1990 Kč

Thajská masáž zad 96% Aloe vera gelem

Masérka Vám odblokuje tradiční thajskou metodou a následně uvolní ztuhlé svaly speciální technikou a  za použití 96% Aloe  vera gelu ošetří i pokožku tímto " všelékem"

Aloe vera je vynikající pro pleť suchou, citlivou nebo zatíženou sluncem. 96% aloe vera gel s přírodním olejem Vaší pleť zvláční a ozdraví.
ALOE VERA - přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže, urychluje cyklus tvorby buněk a odstraňuje zrohovatělé buňky, tlumí záněty. Nechte svoji pokožku hýčkat...

Zaměřeno na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast.
Pravidelná masáž odbourává i chronické bolesti zad. Thajská masáž zad účinně působí proti negativním účinkům stresu, migren i nespavosti.

 Nakonec je provedena celková harmonizace těla. 

30 min 690 Kč

60 min 1190 Kč

90 min 1590 Kč 120 min 1990 Kč

Prohřívací thajská masáž těla a chodidel pro odbourání stresu a napětí horkým olejem z citronové trávy

Celotělová masáž horkým olejem z citronové trávy včetně masáže chodidel jako bonus.

Pro celkovou harmonii těla, lymfatického systému i vnitřních orgánů.

Doporučujeme v délce alespoň 90 min

Silice citronely se používá v přírodní medicíně již více než 3000 let. Aroma citronové trávy osvěžuje při stresu a napětí. Působí proti únavě a zvyšuje schopnost koncentrovat se. Omezuje nadměrné pocení. Citronová tráva má značné zvláčňující účinky, a proto se ve východní medicíně využívá k omlazujícím procedurám. Olej má velice příjemné aroma.

 

 

30 min 690 Kč ( pouze záda )

60 min 1190 Kč

90 min 1590 Kč 120 min 1990 Kč

DETOXIKAČNÍ RITUÁL S PEELINGEM ( pouze pobočka Praha)

Dopřejte si rituál, který trvá 120 nebo dokonce 180 min a rozmazlujte své tělo, ale délkou, dopřejte relaxaci i duši.

Rituál začne peelingem celého těla krystaly cukru s citronovou trávou, následuje sprcha a hodinová  thajská uvolňující masáž biokokosovým olejem pro výživu spodní vrstvy kůže a hydratace pokožky celého těla.

Věděli jste, že biokokosový olej má stejné složení jako náš podkožní tuk a proto dobře proniká do hloubky a vy tělu dodáváte přírodu a ne chemii?

Tuto proceduru je možné absolvovat pouze na pobočce v Praze !!

120 min - 1690 Kč

150 min - 2390 Kč

MONTRA MENU - Dárkový balíček POUZE V BEROUNĚ

MONTRA MENU - MONTRA MASÁŽ a ISTRA MENU (POUZE V BEROUNĚ)

Využijte naší nabídky a užijte si Vy, nebo darujte naše MONTRA MENU

*60 min tradiční thajská masáž a MENU v restauraci ISTRA - restaurant CELÉ ZA  1090 Kč/ OSOBA

*nebo 60 min masáž celotělová olejová a celé menu za 1190 Kč/ osoba.


ISTRA restaurant (www.istrarestaurant) pro Vás připravuje vždy čerstvá jídla , ryby, vlastní těstoviny a domácí dezerty..
Udělejte si dovolenou uprostřed všedních dnů,  nechte se námi hýčkat...

MONTRA MASÁŽ a ISTRA MENU 

60 min TRADIČNÍ thajská masáž v salonu Montra nebo olejová či jiná dle Vaší domluvy
- MENU v restauraci ISTRA - pasta restaurant v přízemí pod salonem    Montra( Beroun)      
 
 MENU :

- ORIGINÁLNÍ APERITIV - APEROL střik
- PEČENÉ PAPRIKY, NALOŽENÉ V OLIV.OLEJI, podáváné s  feta sýrem a opečenou bagetkou
- STEAK Z JIHOAMERICKÉHO HOVĚZÍ nebo
- DOMÁCÍ TAGLIATELLE S KREVETAMI, RUKOLOU A CHERRY
- VÝBĚR DOMÁCÍHO DEZERTU Z DENNÍ NABÍDKY


CENA PRO 1 OSOBU ZA CELÝ BALÍČEK (MENU A MASÁŽ-thajská tradiční) 1090 Kč!

Istra menu + 60 min thajská tradiční - 1090 Kč

Istra menu + 60 min thajská olejová - 1190 Kč

Další masáže dle Vašich individuálních potřeb a přání

Masáž upravíme dle Vašich přání a obtíží, provádíme  těhotenské masáže - těhotenství vždy hlašte v recepci před masáží , masáže dětí , atd
Délku i intenzitu masáže můžeme upravit dle Vašich požadavků. Před masáží informujte naše recepční.

Těhotenské masáže

Masáže dětí

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2023 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena