zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

ceník a druhy masáží

Thajská masáž levandulovým olejem

Relaxační levandulová masáž je vhodná nejen pro milovníky levandule, ale působí velmi pozitivně i při psychických a citových problémech, stresu, depresích a nespavosti.

Je velmi účinná při kožních problémech. Přináší úlevu při bolestech hlavy či bolestivé menstruaci a uvolňuje svalové napětí.

Relaxační levandulová masáž je obzvláště vhodná pro relaxaci po náročném dni a před spaním, abyste mohli náročný den nechat za sebou.

60min - 790 Kč

90min - 1090 Kč

120min - 1390 Kč

Thajská skořicová detoxikační masáž

Skořicová silice použitá při této thajské detoxikační masáži způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme odbourávání tuků. Aroma působí velmi pozitivně na unavenou mysl.

60min - 790Kč

90min - 1090 Kč

120min - 1390 Kč

Párová masáž

Nově si nyní můžete užívat až 120min jedinečné společné zážitky u provoněné relaxační masáže ve dvou...

Párová Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s biokokosovou olejovou masáží, která skvěle regeneruje a hydratuje pokožku! Kokosová masáž je unikátní procedura, která velice pozitivně působí proti únavě, zklidňuje psychiku, navozuje příjemné uvolnění organismu a odbourává stres. Budete se cítit jako znovuzrození. Bio kokosový olej je úžasný dar přírody. S  pokožkou dokáže doslova zázraky! Nejen, že se dobře vstřebává a je vhodný pro jakýkoliv typ pokožky, hydratuje do hloubky a léčí.

60min - 1580 Kč

90min - 2180 Kč

120min - 2780 Kč

Office masáž pro uvolnění krku, šíje a rukou

Vhodná kdykoliv během dne či ráno

 

Office masáží se rozumí akutní  masážní procedura uprostřed dne, která má za cíl zbavit napětí a tlaku. Tato masáž se zaměřuje na šíji, krk a ruce pro uvolnění karpálů.

Vychází z tradiční thajské masáže. Masérka působí různými způsoby masírování a dochází tak k uvolnění napětí , zmírnění  stresu a průchodnosti energie do konečků prstů. Masíruje se krk, šíje, ramena a  ruce.  Tato masáž probíhá v oblečení, lze  při ní sedět i ležet. K této thajské masáži stačí půlhodina, během níž dojde k příjemnému uvolnění. Můžete si ale i dopřát masáž hodinovou spojením dvou voucherů.

Objednejte se v našem profesionálním salonu Montra tahjské masáže a  oddejte se do zkušených rukou našich masérek, které Vám uleví od bolesti a napětí šíje a rukou

30 min - 449 Kč

45 min - 650 Kč

60 min - 890 Kč

Tradiční thajská masáž

Starověké umění, jehož základem je pročištění energetických drah, procházejících tělem, pomocí tlakových a tahových cviků. Je to vynikající prevence před nemocemi. Díky ní dosáhnete psychické pohody. Doporučujeme volný oděv, který Vám rádi zapůjčíme. Doporučená délka masáže 90 min.

60min - 690Kč

90min - 990Kč

120min - 1290Kč 150 min - 1590Kč

Thajská olejová masáž

Orientální aromaterapie, při níž se vmasírovává olej do svalů celého těla, prospívá pleti a podporuje činnost lymfatického systému, který odvádí škodliviny z těla.
Pravidelná masáž posiluje svaly, redukuje otoky, zbavuje odumřelých částí kůže a navrací mladistvý vzhled.

60min - 690Kč (dítě 30 min - 390 Kč)

90min - 990Kč

120min - 1290Kč

Thajská masáž nohou

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech spojená s masáží svalů lýtek, vmasírování oleje do chodidel a uvolnění jednotlivých prstů. Thajská masáž nohou má uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku.

30 min - 390 Kč

45min - 490 Kč

60 min - 690 Kč 90 min - 990 Kč

Thajská masáž zad a šíje

Zaměřeno na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast.
Pravidelná masáž odbourává i chronické bolesti zad. Thajská masáž zad účinně působí proti negativním účinkům stresu.

30 min - 390 Kč

45 min - 490Kč 60 min - 690 Kč

90 min - 990Kč 120 min - 1290 Kč

Pěstící masáž bio kokosovým olejem s přírodními extrakty dle výběru

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce pěstící kůru pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty. Výběr: Čokoláda, pomeranč a caffe latte. Povzbudí a zregenerují unavenou pleť i mysl. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysycháním. Tyto luxusní oleje hydratují sluncem či mrazem namáhanou pokožku. Během masáže terapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť může regenerovat.

 

60 min - 890 Kč

90 min - 1290 Kč

120 min - 1590 Kč

Vitality masáž bio kokosovým olejem

Spojení akupresury a BIO panenského kokosového oleje, který patří mezi nejlepší masážní oleje v relaxační masáž celého těla. Složení tohoto oleje je stejné jako u podkožního tuku, proto jej pokožka ochotně přijímá. Má zvláštní schopnost ji regenerovat. Pleť sametově zjemní a bude připravena na léto k získání rovnoměrného opálení.

60 min - 790 Kč

90 min - 1090 Kč

120 min -1390 Kč

Thajská manuální anti cellulite masáž

Pomocí manuální thajské anti cellulite masáže a  skořicového oleje docílíte nejlepšího výsledku. Oleje obsahují přírodní látky, které zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Ve spojení s masáží pomáhá odbourat podkožní tuk a tím zmenšit objem. Masérka se přizpůsoí Vašemu tělu,masáž neprobíhá strojově. Oleje zahřívají a tím prokrvují pokožku.
Spolu se speciální masáží dochází k odbourávání celulitidy ve velmi krátké době. Vhodné jako série opakovaných procedur.
Doporučujeme po dobu procedur zvýšit příjem tekutin (voda, bylinné čaje) PŘI ZAKOUPENÍ CELÉ SERIE PROCEDUR (10ks) , DALŠÍ PROCEDURA ZDARMA. Doporučeno 10 intervalů po 90 min.

60min - 890 Kč

90min - 1290 Kč

120min - 1590 Kč

Královská bylinná masáž

Luxusní dvojkombinace nejpopulárnějších thajských masáží. Nejprve klasická thajská masáž a poté úžasná bylinná masáž. Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na akupresurní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění.

Je důležité se minimálně 4 hodiny po masáži nesprchovat!

60 min - 990 Kč ( ZÁDA)

90 min - 1390 Kč

120min - 1790 Kč

Hot stone - masáž horkými lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Dopřejte si masáž horkými kameny z hlubin země a uvolněte se díky teplu, které se postupně rozlévá po celém Vašem těle. Nechejte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudí energii ve Vašem těle. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci, a mnohdy Vás ukolébá i k posilujícímu spánku. Pro zvýšení efektu používáme exotický aromatický olej, který umocní Vaše uvolnění a relaxaci. Ještě dlouho po masáži budete cítit hluboký klid a vyrovnání. Lávové kameny se nahřejí ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Jednotlivé partie těla jsou nejdříve masírovány lávovými kameny. Tímto opravdu příjemným způsobem postupně uvolníme svalstvo a pak ještě důkladně promasírujeme bez kamenů. Zvýší se tak účinek oproti klasické masáži. Nakonec je provedena celková harmonizace těla.

60 min - 990 Kč ( ZÁDA)

90 min -1390 Kč

120 min - 1790 Kč

Aloe vera thajská masáž (96% gel)

Aloe vera je vynikající pro pleť suchou, citlivou nebo zatíženou sluncem. 96% aloe vera gel s přírodním olejem Vaší pleť zvláční a ozdraví.
ALOE VERA - přirozeným způsobem proniká do spodních vrstev kůže, urychluje cyklus tvorby buněk a odstraňuje zrohovatělé buňky, tlumí záněty. Nechte svoji pokožku hýčkat...

60min - 790 Kč

90min - 1090 Kč

120min - 1390 Kč

Konopná celotělová masáž Euforia

Připravili jsme pro vás relaxační celotělovou olejovou masáž s použitím konopného oleje v biokvalitě, který má výborné regenerační, zvláčňující a protizánětlivé účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale právě i zdravá a vláčná pokožka. Léčebný dotek konopného oleje je kombinován s prvky aroma a relaxační masáže, založené na stimulaci neurolymfatických bodů a protažení ztuhlého svalstva Vám přinese zaslouženou úlevu. Terapeutka se zaměří nejprve na uvolnění dolních končetin, zádových svalů a páteře a poté provede masáž horních končetin. Procedura je zakončena velmi relaxační a stres uvolňující masáží hlavy i obličeje. Při masáži dochází k maximálnímu uvolnění organismu, odstranění únavy a bolesti a navození pocitu znovuzrození. Buďte svěží a plní vitality! Vhodné též na léčbu suché, ekzematické a lupénkou postižené pokožky.

60 min - 990 Kč

90 min - 1390 Kč

120 min - 1790 Kč

Thajská masáž horkým olejem

Spojení dvou nádherných masáží - olejová masáž celého těla nahřátým olejem, který vaše tělo prohřeje a masérka uvolní ztuhlé svaly a vám dodá pocit tepla v zimním období, jako by jste leželi na prohřáté  pláži ve slunném Thajsku .. po masáži doporučujeme pokračovat z naší nabídky   obličejovou masáží obličejovým olejíčkem Saloos( naleznete v ceníku )

60 min - 890 Kč

90 min - 1290 Kč

120 min - 1590 Kč

Těhotenská biokokosová masáž

Celotělová relaxační masáž. Dopřejte pokožce napínající se při těhotenství pěstící kůru pomocí bio kokosového oleje, který je lisovaný za studena a obohacený o vzácné vonné extrakty.  Možno i doplnit ýběr: Čokoláda, pomeranč a caffe latte. Proniká do hloubky a působí proti vzniku strijí. Skvěle hydratuje, zjemňuje a chrání před vysycháním.  Během masáže therapeutka vmasíruje olej do hloubky a vaše pleť bude vyživená a zamezí se jejímu praskání. Masáž je uzpůsobena stadiu těhotenství, který nahlašte již při objednání i před samotnou masáží.Těhotenskou masáž provádíme od ukončeného třetího měsíce.

 

60 min - 1090 Kč

90 min - 1490 Kč

120 min - 1890 Kč

Luxusní masáž olejem z granátového jablka

Luxusní péče pro pokožku v zimních dnech..

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité, aby byla při masáži uklidněná i naše mysl a pokožka hýčkána tím nejluxusnějším olejem s výzažky z granátového jablka. Masáž je léčebná metoda, při níž mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.

Olej s výtažky z granátového jablka pokožku vyživuje do hloubky a zásobuje vitamíny a hydratuje na dlouhou dobu.

60 min - 990 Kč

90 min - 1390 Kč

120min - 1790 Kč

Obličejová omlazující masáž - FACE ANTI AGE

Půlhodinovou liftingovou  masáž obličeje  provádí masérka po očištění plati bio regeneračním obličejovým olejem , který výtažky z rostlin s vyhlazujícím účinkem. po masáži  ještě vmasíruje výživnou kapsli, která internzivně vyživý pleť vzácným šípkovým olejem. Díky ruční  masáži se olej absorbuje do spodní vrstvy kůže a navrací Vám mladistvý a odpočatý vzhled. Masáž je vhodným doplňkem k hodinové masáži při kommplexní péči o tělo. Již po první masáži je okem viditelný výsledek vypnuté pleti. Při pravidelné masáži obličeje mizí jemné vrásky a hluboké se velmi zmírní.

 

30 min - 450 Kč

45 min - 590 Kč

Thajská omlazující kosmetika obličeje

Omlazující péče o pleť v pěti krocích:
Čištění pleti jemnou masáží a mlékem s bylinkami
Peeling pro odstranění odumřelých buněk a rozjasnění pleti
Liftingová masáž, při které stimuluje masérka akupresurní body
Nanesení omlazující masky s vyhlazujícím efektem
Vmasírování kapsle s vyhlazujícím efektem

60 min - 790 Kč

70 min - 850 Kč včetně dekoltu

90 min - 1090 Kč

Skořicová aroma teplá masáž

Zažijte skořicové prohřátí v zimních dnech..

Doteky i vůně působí na emoce. Dokáží vnést naprosté uvolnění a úlevu celému tělu. Je proto velmi důležité, aby byla při masáži uklidněná i naše mysl. Esenciální skořicový olej vám pomůže s uvolněním

a svojí vůní masáž zpříjemní. Masáž je léčebná metoda, při níž  mechanické podněty prováděné rukama masérek vyvolají místní i vzdálené reflexní změny.

Masáž stimuluje krevní oběh, uklidňuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí.

Skořicový oleje má antiseptické a čistící účinky, působí jako afrodiziakum. Pomáhá při nachlazení, nadýmání a silně prokrvuje pokožku a napomáhá činnosti lymfatického systému, který odbourává tuky a s nimi spojenou celulitidu.

Celotělová masáž nahřátým skořicovým olejem spojená s aromaterapií.

Vhodná v zimním období.

60 min - 890 Kč

90 min - 1290 Kč

120 min - 1590 Kč

Thajská masáž proti bolestem hlavy a migréně

Masáž k odstranění a prevenci bolestí hlavy a migrény, při které jemnými hmaty masérka uvolňuje šíjové a mimické svalstvo, využívá akupresurní body.
Již po první masáži není migrena intenzivní. Nejvhodnější je masáž jako prevence.

30 min - 390 Kč 45 min - 490 Kč

60min - 690 Kč

90min - 990 Kč

Masáž čtyř rukou

Masáž „čtyř rukou“ je velmi intenzivní synchronní masáž dvěma masérkami současně. Tato metoda znásobuje účinek klasické thajské olejové masáže a mnohem účinněji tak odbourává svalové napětí a stres. Thajská olejová masáž je prováděna originálním biokokosovým  olejem .Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku. Doporučujeme masáž v délce 2 hodin.

 

60 min - 1790 kč

90 min - 2490 Kč

120 min - 2990 Kč

Další masáže dle Vašich individuálních potřeb a přání

Další masáže dle Vašich přání a potřeb ( těhotenská - vždy hlaste před masáží v recepci, masáže dětí, jednotlivých částí těla )
Délku masáže a intenzitu upravíme dle Vašich přání.

Těhotenské masáže

Masáže dětí, atd

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2021 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena