zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Hot

¨

Hot umí provádět velmi dobře silné masáže a umí vycítit vaši energii a potřebu uvolnění.

Perfektně zvládá masáže celého těla, obličeje či programy na zmírnění celulitidy. Nechte se hýčkat touto velmi energickou a milou masérkou.

Hot je milá, usměvavá a vždy připravená Vám ulevit od bolesti či Vás hýčkat relaxační masáží, vyzařuje z ní klidná a posilňující energie.

foto

Bebe

Bebe k nám přiletěla teprve nedávno. Ovšem je velice zkušenou masérkou a masáže provádí jen poctivě. Její přítomnost Vám hned rozzáří den a s energií, kterou se prezentuje, i masíruje. Dokáže Vám ulevit od bolesti a rozhodně se nebojí přitlačit. Bebe provádí středně silné masáže, ovšem když si zažádáte o silnější masáž, bez problému provede i tu. Síly má dostatek, ovšem soustředí se především na poctivost. Když najde problém, jen tak ho nepřejde, ale naopak se mu věnuje do té doby, než se Vám uleví od bolesti. 

 
foto

Star

Star k nám přijela z hlavního města Bangkok. Má hodně zkušeností a umí si hravě poradit s každým problémem. Má úžasné schopnosti. Hned můžete při masáži poznat, že její ruce dokáží rozpoznat, kde se blokace nachází. Star je naše hvězda, která Vám rozzáří den.

foto

Joy

Naši usměvavou Joy jste velmi vyhledávali na pobočce v Mladé Boleslavi a nyní  si můžete užívat  její masáže na pobočce v Rudné.

Je velmi žádaná, pro její velmi dobrou a silnou techniku a pohodu, která z ní přímo sálá. Určitě rezervujte termín masáže včas.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2023 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena