zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Hot

¨

Hot umí provádět velmi dobře silné masáže a umí vycítit vaši energii a potřebu uvolnění.

Perfektně zvládá masáže celého těla, obličeje či programy na zmírnění celulitidy. Nechte se hýčkat touto velmi energickou a milou masérkou.

Hot je milá, usměvavá a vždy připravená Vám ulevit od bolesti či Vás hýčkat relaxační masáží, vyzařuje z ní klidná a posilňující energie.

foto

Bebe

Bebe k nám přiletěla teprve nedávno. Ovšem je velice zkušenou masérkou a masáže provádí jen poctivě. Její přítomnost Vám hned rozzáří den a s energií, kterou se prezentuje, i masíruje. Dokáže Vám ulevit od bolesti a rozhodně se nebojí přitlačit. Bebe provádí středně silné masáže, ovšem když si zažádáte o silnější masáž, bez problému provede i tu. Síly má dostatek, ovšem soustředí se především na poctivost. Když najde problém, jen tak ho nepřejde, ale naopak se mu věnuje do té doby, než se Vám uleví od bolesti. 

 
foto

Su

 

Su  je po delším pobytu v Thajsku opět  v našem týmu. Přijela ze severní krásné oblasti a stále hovoří o tom, jak tam je ještě příroda opravdovou přírodou..

Ale nyní se  zase můžete nechat hýčkat jejím úsměvem a vždy dobrou náladou i zkušenou maserskou technikou. Su má ráda umění masáže stejně jako legraci a ráda se směje. 

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena