zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Hot

¨

Hot umí provádět velmi dobře silné masáže a umí vycítit vaši energii a potřebu uvolnění.

Perfektně zvládá masáže celého těla, obličeje či programy na zmírnění celulitidy. Nechte se hýčkat touto velmi energickou a milou masérkou.

Hot je milá, usměvavá a vždy připravená Vám ulevit od bolesti či Vás hýčkat relaxační masáží, vyzařuje z ní klidná a posilňující energie.

foto

Sorn

Sorn patří mezi naše  nové a jednu z nejlepších maserek. Dostanete  poctivou masáž, která vám pomůže od bolestivých stavů a dokáže vám dodat energii. Sorn má velké zkušenosti z rehabilitačního centra v severním Bangkoku, kde léčila lidi po úrazech. Svoji práci, která je  pro ni celý její život a filosofii thajské masáže, má na prvním místě. Je velkou budhistkou, stravuje se a žije tak, aby její tělo bylo v souladu s duší. Sorn dělá středně silné masáže a umí léčit bolesti ramenou, zad, pohybového aparátu, ale i bolesti hlavy.

 
foto

Rose

 

Rose  je nově v našem týmu. Přijela ze severní krásné oblasti a stále hovoří o tom, jak tam je ještě příroda opravdovou přírodou..

Čekali jsme téměř rok, než bude moci Rose  přijet, a nyní se můžete nechat hýčkat její brilantní maserskou technikou. Nezůstanete na pochybách, že její umění thajské masáže je to, co komplexně silnou masáží napraví aparát a něžné pohyby nechají relaxovat unavené tělo i duši.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2020 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena