zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

RUDNÁ

Masarykova 123/65

tel: 601 560 065

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Hot

¨

Hot umí provádět velmi dobře silné masáže a umí vycítit vaši energii a potřebu uvolnění.

Perfektně zvládá masáže celého těla, obličeje či programy na zmírnění celulitidy. Nechte se hýčkat touto velmi energickou a milou masérkou.

Hot je milá, usměvavá a vždy připravená Vám ulevit od bolesti či Vás hýčkat relaxační masáží, vyzařuje z ní klidná a posilňující energie.

foto

Kai

Kai patří mezi naše  nové a výborné skvělé maserky a můžete od ní očekávat poctivou masáž, která vám pomůže od bolestivých stavů a dokáže vám dodat energii. Kai má velké zkušenosti z rehabilitačního centra v Bangkoku, kde léčila lidi po úrazech. Svoji práci, která je jí zároveń koníčkem rozumí a může se Vám zdát zamyšlená..velmi přemýšlí a vnímá energii každého klienta, aby mu dopřála jak maximální relaxaci, tak ho i zbavila bolestí.

 
foto

Tom

 

 

Tom v sobě neskutečné množství pozitivní energie a její vřelý úsměv a nadšený zájem pomoci vám k pevnému zdraví ji předurčuje k tomu, aby se stala vaší vyhledávanou osobní masérkou. Toi  dokáže pokořit i zapeklité bolístky vašeho těla a její zkušenosti jsou již mnohokrát zúročené!! Má praxi v rehabilitačním ústavu, kde pracovala více jak 15 let.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2019 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena