zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

PRAHA

Černická 2
(vchod z Černokostelecké)

tel: 725 808 909

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Oh

Oh je naše velice oblíbená kvalifikovaná masérka s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi.  Pracovala v Thajsku  v rehabilitačním ústavu a přišla spolu s kamarádkou Susan. Oh  se vždy dokáže plně soustředit na potřeby nemocného a ulevit mu od bolestí. Již od mladého věku se věnuje masážím, léčebným technikám a má mnoho zkušeností a cit, nalézt , kde je v těle zablokované místo. Masírování je zároveň jejím velkým koníčkem a její usměvavá a milá povaha Vám přinese i pozitivní náladu.

 Oh je naší  jedinečná maserka , která léčí chronické bolesti zad, migreny, bolavá ramena i ztuhlost kloubů.Je připravena a vybavena schopnostmi zlepšovat váš zdravotní stav.

foto

Allin

Alín je mladá, a velmi zkušená maserka. Dělá silnou masáž se zaměřením na odblokování a umí zároveň velmi citlivě rozproudit tok energie. Masáž se naučila ve své rodině na severu Thajska a mnoho let pracovala v rehabilitačním ústavu. Allin je naše fantastická maserka, která šíří pozitivní energií a její úsměv je kouzelný . Masáže ji baví a věnuje se jim i vevolném čase.

foto

Som

Som je kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Pracovala v thajském léčebném sanatoriu v Bangkoku, kde léčila thajskou masáží bolesti zad, kloubů, kolene, migreny a poúrazové stavy a mnohokrát odpomohla od chronických bolestí tím, že umí díky bohaté praxi a studiu najít příčinu.

Kvalitní pracovní zušenosti ze Som učinily velmi jedinečnou masérku připravenou pomoci zlepšovat váš zdravotní stav a uzdravit.

Dělá silnou a důkladnou masáž , při které Vás nešetří, ale o to větší úlevu již během terapie pocítíte. Ve svém bydlišti ji vyhledávalo mnoho klientů pro její znalosti pohybového aparátu a techniku masáže. 

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2018 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena