zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

PRAHA

Černická 2
(vchod z Černokostelecké)

tel: 725 808 909

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Mon

Mon je naše velice oblíbená kvalifikovaná masérka s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi.  Pracovala v Thajsku  v rehabilitačním ústavu a ikdyž se s ní anglicky nedomluvíte, domluví se s Vámi svým širokým úsměvem a srdcem. Mon  se vždy dokáže plně soustředit na potřeby nemocného a ulevit mu od bolestí. Nikdy neztrácí svoji pozitivní energii.Již od mladého věku se věnuje masážím, léčebným technikám a má mnoho zkušeností a přesně umí nalézt , kde je v těle zablokované místo. Provádí masáže, individualně dle Vaší potřeby i psychického stavu a její usměvavá a milá povaha Vám přinese okamžité odbourání stresu a pohodu.

 Mon, která  velmi úspěšně léčí chronické bolesti zad, migreny, bolavá ramena i ztuhlost kloubů je připravena a vybavena schopnostmi zlepšovat váš zdravotní stav.

Je velmi žádanou maserkou, rezervujte svůj čas.

foto

Allin

Alín je mladá, a velmi zkušená maserka. Dělá silnou masáž se zaměřením na odblokování a umí zároveň velmi citlivě rozproudit tok energie. Masáž se naučila ve své rodině na severu Thajska a mnoho let pracovala v rehabilitačním ústavu. Allin je naše fantastická maserka, která šíří pozitivní energií a její úsměv je kouzelný . Masáže ji baví a věnuje se jim i vevolném čase.

foto

Som

Som je kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Pracovala v thajském léčebném sanatoriu v Bangkoku, kde léčila thajskou masáží bolesti zad, kloubů, kolene, migreny a poúrazové stavy a mnohokrát odpomohla od chronických bolestí tím, že umí díky bohaté praxi a studiu najít příčinu.

Kvalitní pracovní zušenosti ze Som učinily velmi jedinečnou masérku připravenou pomoci zlepšovat váš zdravotní stav a uzdravit.

Dělá silnou a důkladnou masáž , při které Vás nešetří, ale o to větší úlevu již během terapie pocítíte. Ve svém bydlišti ji vyhledávalo mnoho klientů pro její znalosti pohybového aparátu a techniku masáže. 

foto

Nency

Nency vám poskytne masáž jemnými tahy, výborně ovládá znalost energetických drah v lidském těle. Má dlouholeté zkušenosti a ráda se zaímá o komplexní činnost těla, včetně orgánů a její komplexní masáž je vždy zaměřena zejména na vytvoření souladu. Po její masáži se budete cítit celkově zharmonizováni.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2019 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena