zvolte si svoji provozovnu

RUDNÁ
MLADÁ BOLESLAV
KLADNO
BEROUN
PRAHA
foto

PRAHA

Černická 2
(vchod z Černokostelecké)

tel: 725 808 909

nákupní košík: 0

Kouzelně strávený čas při Thajské masáži.

naše masérky

foto

Mon

Mon je naše velice oblíbená kvalifikovaná masérka s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi.  Pracovala v Thajsku  v rehabilitačním ústavu a ikdyž se s ní anglicky nedomluvíte, domluví se s Vámi svým širokým úsměvem a srdcem. Mon  se vždy dokáže plně soustředit na potřeby nemocného a ulevit mu od bolestí. Ikdyž se může někdy neusmívat právě z důvodu koncentrace,  neztrácí svoji pozitivní energii .Může se Vám zdát zamyšlená..velmi přemýšlí a vnímá energii každého klienta, aby mu dopřála jak maximální relaxaci, tak ho i zbavila bolestí.Již od mladého věku se věnuje masážím, léčebným technikám a má mnoho zkušeností a přesně umí nalézt , kde je v těle zablokované místo. Provádí masáže, individualně dle Vaší potřeby i psychického stavu a její usměvavá a milá povaha Vám přinese okamžité odbourání stresu a pohodu.

 Mon, která  velmi úspěšně léčí chronické bolesti zad, migreny, bolavá ramena i ztuhlost kloubů je připravena a vybavena schopnostmi zlepšovat váš zdravotní stav.

Je velmi žádanou maserkou, rezervujte svůj čas.

foto

Som

Som je kvalifikovaná thajská masérka s rozsáhlými znalostmi. Pracovala v thajském léčebném sanatoriu v Bangkoku, kde léčila thajskou masáží bolesti zad, kloubů, kolene, migreny a poúrazové stavy a mnohokrát odpomohla od chronických bolestí tím, že umí díky bohaté praxi a studiu najít příčinu.

Kvalitní pracovní zušenosti ze Som učinily velmi jedinečnou masérku připravenou pomoci zlepšovat váš zdravotní stav a uzdravit.

Dělá silnou a důkladnou masáž , při které Vás nešetří, ale o to větší úlevu již během terapie pocítíte. Ve svém bydlišti ji vyhledávalo mnoho klientů pro její znalosti pohybového aparátu a techniku masáže. 

foto

Nency

Nency vám poskytne masáž jemnými tahy, výborně ovládá znalost energetických drah v lidském těle. Má dlouholeté zkušenosti a ráda se zaímá o komplexní činnost těla, včetně orgánů a její komplexní masáž je vždy zaměřena zejména na vytvoření souladu. Po její masáži se budete cítit celkově zharmonizováni.

foto

Noon

Noon je velikou profesionálkou ve svém oboru. Masážím a fyzioterapii se věnuje již od svých 15 let. A ihned můžete při masáži poznat, že její ruce dokáží rozpoznat blokace a důvod, proč vás bolí záda , rameno, kyčel.. Má úžasné schopnosti a výbornou taktiku. Díky ní, nám v salonu přibyla další velmi kvalitní maserka s velkou praxí a vy máte možnost ji vyzkoušet.

foto

Jasmine

Naše Jasmine pracovala na ostrově Phuket ve známém Spa centru Pinnara, kde měla na starosti masážní studio. Je velmi zkušená maserka a i právě ze studia Pinnara i svým myšlením je velmi zaměřena na péči o klienta pro celkový požitek z masáže , včetně psychické pohody. Očekávejte od Jasmine  komplexní masáž těla i zážitek pro duši a Vaši pohodu. Filozofie naší skvělé maserky je vnést východní umění masáže do západního světa.

Ochrana osobních údajů© 2009 - 2022 Montra.cz, Všechna práva vyhrazena